Kolejny wychowanek powraca! Piotr Hain siatkarzem Norwida.

Piotr Hain to kolejny siatkarz, który zdecydował się na występy w Exact Systems Norwidzie Częstochowa. Dla 32-letniego zawodnika występującego na pozycji środkowego będzie to czternasty sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej – Pluslidze.

Piotr Hain urodził się 26 lutego 1991 roku w Tarnowskich Górach. W latach 2007-2010 jako junior występował w naszym klubie, gdzie stawiał pierwsze siatkarskie kroki. Od 2010 roku nieprzerwanie do dziś gra w Pluslidze. Swoją karierę sportową budował m.in. w Indykpolu AZSie Olsztyn, Jastrzębskim Węglu, Cuprum Lubin, Asseco Resovii Rzeszów, a ostatnio w GKSie Katowice.

– Norwid to klub bardzo bliski mojemu sercu, czuje się jego wychowankiem, wiele mu zawdzięczam i darze go wielkim sentymentem. Całe juniorskie czasy spędziłem pod Jasną Górą i świetnie wspominam ten czas. Cieszę się, że jako chłopak z okolic, wychowany na sukcesach „częstochowskiej siatkówki” teraz będę miał okazję sam reprezentować barwy drużyny spod Jasnej Góry. Norwid to klub, który z roku na rok rozwija się, robi progres czego najlepszym dowodem jest awans do Plusligi. Cieszę się, że mogę być jego częścią – skomentował transfer do Norwida Piotr Hain.

Kadra Exact Systems Norwid Częstochowa na sezon 2023/24

przyjmujący: Damian Kogut, Krzysztof Gibek, Oskar Espeland,

rozgrywający: Tomasz Kowalski, Byron Keturakis

atakujący: Rafał Sobański, Mateusz Borkowski,

środkowi: Bartosz Schmidt, Bartłomiej Janus, Piotr Hain,

libero: Sho Takahashi,

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.