SPONSORZY

SPONSORZY KLUBU SPORTOWEGO EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA

EXACT SYSTEMS

Exact Systems Sp z o.o. działa od 2004 r. i jest liderem branży kontroli jakości, czyli selekcji, naprawy i sortowania części oraz wyrobów gotowych dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej w Polsce i jedną z największych firm w Europie. Głównymi odbiorcami usług firmy są dostawcy i poddostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego oraz producenci samochodów. Klientami firmy są również zakłady zajmujące się produkcją wielkoseryjną z branży elektronicznej, AGD oraz kosmetycznej. 

MIASTO CZĘSTOCHOWA

Miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu częstochowskiego. W latach 1975–1998 stolica województwa częstochowskiego.  Częstochowa jest położona w północnej części województwa śląskiego, nad rzeką Wartą. Według danych GUS z 31 grudnia 2020 r., miasto było zamieszkiwane przez 217 530 osób. Jest to 13. miasto w Polsce pod względem zajmowanej powierzchni i pod względem liczby ludności. Częstochowa jest centralnym miastem aglomeracji częstochowskiej, a także największym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i administracyjnym w subregionie północnym województwa śląskiego.

 

HEMARPOL

Grupa Hemarpol współpracuje z kilkuset podmiotami z całego świata, co pozwala jej być jedną z czołowych firm zajmujących się ogólnopojętym recyklingiem w Europie. Rozwój skali działalności oraz zakresu oferowanego asortymentu stał się przyczyną powstania w 2015 roku Grupy Hemarpol. Proces przekształcenia struktury biznesowej oraz podmiotowej odbył się przy wsparciu renomowanej firmy doradczej KPMG.

AAS

AAS jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Exact Systems, powstałej w 2004 roku. Pomagamy naszym Klientom w 13 krajach w Europie i Azji w znalezieniu najlepszych kandydatów, którzy sprawdzą się w ich firmach. W ramach grupy kapitałowej współpracujemy z ponad 100 producentami OEM.

KIMLA

Firma jako jedyna w Polsce projektuje i produkuje tak wydajne oraz szybkie, a jednocześnie stabilne i proste w obsłudze urządzenia CNC. Pozycję lidera osiągnęliśmy dzięki twórczym projektom, skuteczności działania i imponującej dynamice rozwoju. Na pozycję tę wpłynęła także nasza przyjazna, pełna szacunku postawa wobec klientów, których zadowolenie i satysfakcja są dla nas wyznacznikiem rozwoju. Nasze bogate doświadczenie zdobyliśmy, realizując od 25 lat zaawansowane projekty. Na początku działalności koncentrowaliśmy się na produkcji elektroniki i systemów sterowania do obrabiarek CNC.

WŁODAR

Firma działa na rynku od 1993 roku i jest największym w regionie producentem betonu towarowego. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów betonowych oraz różnego rodzaju budownictwem i transportem. Celem przedsiębiorstwa Włodar jest nie tylko produkcja, ale także transport oraz sprzedaż finalna najwyższej jakości betonu oraz prefabrykatów betonowych. Proces produkcji produkowanego betonu sprawdzany jest w sposób ciągły przez wewnętrzną kontrolę jakości oraz specjalistyczne laboratorium. Ponadto firma posiada zakład prefabrykacji betonowej.

 

WŁODAR TRADE

Na rynku budowlanym firma Włodar W. Włodarczyk S.J. jest obecna od 1993 roku. Zakres działalności firmy jest bardzo szeroki i obejmuje produkcję betonu towarowego, prefabrykatów betonowych, hurtową dystrybucję materiałów budowlanych, budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe, specjalistyczny transport oraz produkcję cementu i mieszanek cementowych. Wysoka jakość, zaangażowanie oraz profesjonalizm, są standardem w firmie Włodar Trade.

ATTIS BROKER

Attis Broker Sp. z o.o. to spółka od kilkunastu lat posiadająca licencję brokera ubezpieczeniowego. Zezwolenie na działalność nr 1215/03 zostało nam wydane przez Komisję Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych, ówczesnego nadzorcę rynku finansowego. jako profesjonalny broker ubezpieczeniowy, nastawieni jesteśmy na ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań dla naszych Klientów.

 

CRIDO

Zapewniamy przedsiębiorcom wsparcie podatkowe, prawne, transakcyjne i biznesowe oraz pomagamy rozwijać innowacyjną działalność, w tym pozyskując finansowanie ze środków publicznych i innych dostępnych źródeł. Dostarczamy firmom i ich właścicielom rozwiązania uwzględniające szybko zmieniające się otoczenie biznesowe, prawne oraz nowe wyzwania na poziomie lokalnym i globalnym. Wspieramy klientów – niezależnie od branży i skali działalności.

TK LIGHTING

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży oświetleniowej, wybieramy dla Ciebie tylko produkty najwyższej jakości. Stawiamy na efektowne, funkcjonalne rozwiązania i nowoczesny design. Proponujemy asortyment renomowanego producenta TK Lighting. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem tej młodej, polskiej firmy, która zdobyła uznanie w kraju i za granicą. Używane przez producenta komponenty są wytwarzane w Polsce. TK Lighting – nowoczesny design oświetlenia w najlepszym wydaniu.

 

AL.CAPONE

Jesteśmy niekwestionowanymi specjalistami od alkoholu, którzy wiedzą, czego potrzebują klienci. Oferujemy bogaty asortyment alkoholi z całego świata, a także niezastąpioną wiedzę, która umożliwia ich odpowiedni dobór.

Nie wiemy czym są ograniczenia, dlatego rozwijamy alkoholową branżę na każdej płaszczyźnie – biznesowej czy edukacyjnej. Budujemy sieć sklepów franczyzowych w całej Polsce, oferując korzystne warunki biznesowe oraz know-how.

KOKSOWNIA NOWA

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z. o.o. (KCN) jest uznanym na rynku europejskim producentem najwyższej jakości koksu, produktów węglopochodnych oraz gazu koksowniczego dla odbiorców zewnętrznych. Spółka od 2009 roku wchodzi w skład Grupy Kapitałowej ZARMEN, która stworzyła warunki do stabilnego, harmonijnego i dynamicznego rozwoju zakładu pracy zlokalizowanego w Częstochowie. Wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, posiadająca wszystkie niezbędne uprawnienia i wiedzę opartą o długoletnie doświadczenie oraz wdrożenie Zintegrowanych Systemów Zarządzania ISO, gwarantuje naszym Klientom najwyższą jakość oferowanych produktów, przy najefektywniejszym wykorzystaniu zasobów.

 

AUTOMEX

Zakład Produkcyjno-Usługowy Automex specjalizuje się w produkcji oraz usługach w zakresie obróbki skrawaniem wyrobów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego i maszynowego. Od 1983 roku specjalizujemy się w masowej produkcji części mechanicznych średniej i wysokiej dokładności. Mechaniczne wyposażenie jest niezmiernie zróżnicowane, co pozwala nam zaoferować elastyczność produkcji co do jej wielkości i partii produkcyjnej.

STOELZLE

Mający swoją siedzibę w Częstochowie polski zakład należący do Stoelzle Glass Group notuje ponad 200-letnią historię produkcji szkła. Starsi mieszkańcy miasta utożsamiają ją z istniejącą od 1897 Hutą Paulina. W 2001 roku zakład przyłączył się do austriackiej grupy Stoelzle i od tego czasu stale rozwija się zarówno w produkcji, jak i dekoracji szkła. Stoelzle Częstochowa to obecnie największa z siedmiu spółek należących do Stoelzle Glass Group i jeden z liderów zatrudnienia w Częstochowie.

ECOSTAND

Nazywamy się ECOstand i jesteśmy producentem stojaków ze sklejki – firmą rodzinną, która funkcjonuje na rynku produktów reklamowych od 1998 roku, aż trudno uwierzyć, że to już 22 lata!

Od samego początku zajęliśmy się produkcją stojaków reklamowych, wystawowych (inna nazwa to standy reklamowe, standy wystawowe, stojaki ekspozytory) przeznaczonych dla marketingowej i promocyjnej obsługi handlu.

ANEX

ANEX SP.Z O.O. SP.K powstała w 1990r i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją odzieży roboczej i zaopatrzeniem zakładów pracy, w środki ochrony pracy i środki czystości. Zakład produkcyjny dysponuje doświadczoną załogą oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, co gwarantuje najwyższą jakość i szybką realizację indywidualnych zamówień klientów. Dysponujemy szeroką gamą wzorów odzieży roboczej i tkanin do ich produkcji, pochodzenia krajowego i zagranicznego. Firma nasza szczyci się Regionalnym Centrum Zaopatrzenia BHP, mieszczącym się w Częstochowie przy ulicy Dekabrystów 78a.

FRANK-CARS

Firma Frank-Cars od 1999 roku jest ściśle związana z motoryzacją, a działalność w ramach marki BMW jest kolejnym etapem rozwoju firmy. Zapewniamy usługi na bardzo wysokim poziomie. Dla nas najważniejszy jest Klient i jego potrzeby. Nasi pracownicy biorą udział w licznych wyspecjalizowanych szkoleniach by jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom. Specjalnie dla Państwa zbudowaliśmy nowy salon BMW w Częstochowie, jest to najnowocześniejszy salon i serwis BMW w Polsce.

POCZTA POLSKA

Poczta Polska to firma o ponad 460-letniej tradycji, największy operator na rodzimym rynku – zatrudniamy ponad 70 000 Pracowników, nasza sieć obejmuje 7600 placówek, filii i agencji pocztowych. Jesteśmy jednym z polskich liderów usług komunikacyjnych, paczkowo – kurierskich i logistycznych oraz narodowym operatorem pocztowym, z którego korzysta ponad 90% Polaków. Koncentrujemy się na wzmacnianiu najbardziej perspektywicznych obszarów – paczek, logistyki, finansów, usług międzynarodowych i na rzecz administracji publicznej.

 

STALTIM

Jesteśmy firmą czerpiącą z wielopokoleniowego doświadczenia w obróbce skrawaniem, której korzenie sięgają lat 40. XX wieku. Obecnie przedsiębiorstwem zarządza już czwarte pokolenie właścicieli. Staltim to firma rodzinna, która jest przekazywana z ojca na syna i rozwija się stale, za sprawą charyzmatycznego zarządzania. Wspólnie z naszymi pracownikami tworzymy nowoczesne centrum technologii CNC w Częstochowie.

ZŁOTA GWIAZDA

Fundacja Złota Gwiazda
Fundacja powstała w 2018 roku. Pracujemy pro publico bono. Dla dzieci. Dla młodzieży. Dla dorosłych. Dla ludzi ciekawych świata. Nasze programy łączą naukę ze sztuką, podróże z wiedzą, tradycję z informatyką, kulturę ze stylem życia.

 

MERCURE CZĘSTOCHOWA

Mercure – międzynarodowa sieć hotelowa należąca do AccorHotels. Misją marki Mercure jest dostarczanie inspirowanych lokalnie usług spełniających oczekiwania klienta, których poziom gwarantują pełni entuzjazmu hotelarze oraz zobowiązanie sieci hoteli Mercure do świadczenia usług najwyższej jakości. Mercure jest marką hoteli ze średniego segmentu ***/****, która łączy w sobie siłę sieci międzynarodowej, z silnym zaangażowaniem w jakość i ciepłe doświadczenia z hoteli, które są unikatowe i zakorzenione w lokalnej społeczności. Hotele położone są w centrach miast, nad morzem lub w górach.

WYSPA SOZO

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień „Wyspa SOZO” SOZO – greckie słowo, na podstawie którego przetłumaczono słowo zbawienie, oznacza uzdrowienie, uwolnienie i powodzenie. Tym właśnie jest ośrodek leczenia uzależnień Wyspa SOZO – ośrodek badawczo-rozwojowy, w którym znajdziesz profesjonalną diagnozę, wiedzę, a przede wszystkim skuteczną pomoc, by móc zmienić w życiu to, co przeszkadza Ci w osiągnięciu zdrowia i szczęścia. W naszym ośrodku znajdą pomoc osoby dorosłe (powyżej 18 roku życia), zmagające się z uzależnieniami od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, dopalacze), uzależnieniami behawioralnymi (hazard, seksoholizm, etc.) oraz zaburzeniami na tle emocjonalnym.

 

SEMEX

SEMEX jest rodzinną firmą działającą od 1990 roku, zatrudniającą ponad 120 osób. Firma działa w branży metalowej, budowlanej i elektrycznej i BHP. Naszym nadrzędnym przesłaniem jest dobro klienta.Do szerokiej oferty na materiały budowlane, artykuły metalowe elektryczne i BHP wraz z dowozem dołączamy również fachowe doradztwo techniczne. Zatrudniamy kadrę profesjonalnie wyszkolonych handlowców, których kwalifikacje ciągle podnosimy.

PIEKARNIA JĘDRYKA

Piekarnia Lecha Jędryki sięga swymi korzeniami roku 1948. Wtedy to Aleksander Krysiak wraz z żoną Heleną wydzierżawił budynek piekarni przy ul. św. Rocha 56 w Częstochowie.Po ponad 65 latach istnienia, Piekarnia „Jędryka” jest nowoczesnym zakładem o ugruntowanej pozycji na rynku. Obecnie jest firmą zatrudniającą kilkadziesiąt osób i posiadającą własną sieć sklepów firmowych.

 

CENTRUM SCHOTT

Budynek Handlowy położony na skrzyżowaniu dwóch głównych ulic miasta: Al. Kościuszki i Al. Najświętszej Marii Panny.

FENSTER

Budujemy nowoczesne i energooszczędne domy od pozwolenia na budowę, aż po gotowy budynek.

 

PIAST TOURIST

Nasze biuro Piast Tourist Częstochowa istnieje na rynku turystycznym od 1993 roku i jest wpisane do rejestru organizatorów turystyki pod numerem 848. Biuro Turystyczne Piast Tourist Częstochowa zajmuje się organizowaniem różnych form wypoczynku i turystyki. Oferujemy wycieczki dla dzieci i młodzieży, jak również zakładowych grup pracowniczych i środowisk lokalnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje wycieczek szkolnych i zakładowych oraz innego wypoczynku w kraju i za granicą, z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań Klienta.

MPK CZĘSTOCHOWA

przedsiębiorstwo, którego działalność koncentruje się na wykonywaniu autobusowego i tramwajowego transportu zbiorowego na terenie Częstochowy i sąsiednich gmin. Firma posiada 199 autobusów i 47 wagonów tramwajowych[potrzebny przypis]. Istnieje od 1950 roku jako przedsiębiorstwo państwowe, od 1991 roku jako zakład budżetowy gminy Częstochowa, natomiast od 2001 roku jako jednoosobowa spółka gminy. MPK zatrudnia około 770 pracowników, w tym około 340 kierowców.

 

HOTEL IBIS CZĘSTOCHOWA

Międzynarodowa sieć hotelowa należąca do AccorHotels. Sloganem marki jest „Dobre samopoczucie w najlepszej cenie”. Hotele Ibis to marka hoteli ekonomicznych o standardzie ** lub ***. Na świecie pod marką Ibis na koniec 2015 roku funkcjonowało ponad 1000 hoteli z blisko 135000 pokojami w 64 krajach

OPERATOR ARP

Operator ARP Sp. z o.o. należy do grupy Agencji Rozwoju Przemysłu, która jest jedną z kluczowych instytucji realizujących program zrównoważonego rozwoju kraju. Spółka działa w obszarach związanych z efektywnym gospodarowaniem nieruchomościami oraz gruntami, angażuje się w nowoczesne projekty wspierające rozwój średnich, polskich miast, a także inwestuje w Odnawialne Źródła Energii.

 

MARKON

Jesteśmy firmą nowoczesną, skupioną na potrzebach i możliwościach naszych Klientów. Jednym z priorytetów w działaniu Markonu jest ciągłe doskonalenie naszej wiedzy, podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w licznych szkoleniach, konferencjach itp. Nasz sukces na rynku usług rachunkowych wypracowaliśmy dzięki świetnie przygotowanej kadrze fachowców, której przewodzą Właściciele biura Barbara i Maciej Kołodziejczyk – absolewnci uniwersytetu ekonomicznego w Krakowie.

STUDIO FLAG

StudioFlag to czołowy producent flag reklamowych w Polsce. Mamy ponad 20letnie doświadczenie w produkcji flag i chorągiewek. Nie boimy się wymagających projektów.

 

 

KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA

Zajmujemy się unieważnieniem kredytów w CHF i PLN dodatkowo uzyskując dla nich zwrot gotówki, kompleksową likwidacją szkód osobowych i rzeczowych, pomagamy poszkodowanym w wypadkach.
Nasza działalność opiera się na udzielaniu pomocy prawnej oraz na uzyskiwaniu kwot pieniężnych, należnych od Towarzystw Ubezpieczeniowych i Banków.
Dzięki bogatemu doświadczeniu nasze działanie jest sprawne i skuteczne.

KOMOBEX-INEL

Komobex Inel jest spółką powstałą w 1991 roku, której celem od samego początku było wyspecjalizowanie się w usługach z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacyjnych oraz elektrycznych. Zmieniające się warunki gospodarcze nie zatrzymały rozwoju przedsiębiorstwa, a dzięki elastyczności, zaangażowaniu oraz determinacji w dążeniu do perfekcji nadal jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom inwestorów w takim samym stopniu.

 

GUARDIAN CZĘSTOCHOWA

Przedmiotem działalności huty szkła Guardian Częstochowa jest produkcja wysokiej jakości szkła płaskiego typu „Float” w postaci tafli szklanych oraz szkła klejonego, wykorzystywanych do produkcji szkła okiennego, szkła budowlanego, szyb klejonych zespolonych, szyb samochodowych.

WIELKIE WYDRUKI

Zajmujemy się od lat szeroko pojętą reklamą, począwszy od wizytówek, ulotek, katalogów do wydruków wielkoformatowych (billboardy, banery, etc.). Oferujemy również profesjonalne wykonywanie zdjęć reklamowych w naszym studiu w Częstochowie.

Jesteśmy drukarnią, która współpracuje z powodzeniem z dużymi firmami, klientami indywidualnymi jak i z innymi drukarniami i agencjami reklamowymi.

MYJNIA NA KUKUCZKI

Myjnia na Kukuczki to trzystanowiskowa, samoobsługowa myjnia samochodowa, mieszcząca się w Częstochowie przy ulicy Kukuczki, dzielnica Północ – jednostka D. 

Nasz obiekt wyposażony jest w niezawodną i nowoczesną niemiecką technologię firmy Nilfisk Alto.

Dostępne na Myjni na Kukuczki formy płatności zapewniają elastyczność oraz pozwalają na ich wykonywanie w sposób najdogodniejszy dla Klienta. U nas zapłacić można na różne sposoby, w zależności od potrzeb: kartą płatniczą, telefonem, zegarkiem, BLIKiem, gotówką (bilon: 1zł, 2zł, 5zł) oraz kartą stałego klienta.

Wystawiamy faktury VAT 23%. Myjnia czynna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obiekt jest całodobowo strzeżony i monitorowany

 

 

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.