SPONSORZY

KLUBU SPORTOWEGO NORWID CZĘSTOCHOWA

EXACT SYSTEMS

Exact Systems Sp z o.o. działa od 2004 r. i jest liderem branży kontroli jakości, czyli selekcji, naprawy i sortowania części oraz wyrobów gotowych dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej w Polsce i jedną z największych firm w Europie. Głównymi odbiorcami usług firmy są dostawcy i poddostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego oraz producenci samochodów. Klientami firmy są również zakłady zajmujące się produkcją wielkoseryjną z branży elektronicznej, AGD oraz kosmetycznej. 

MIASTO CZĘSTOCHOWA

Miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu częstochowskiego. W latach 1975–1998 stolica województwa częstochowskiego.  Częstochowa jest położona w północnej części województwa śląskiego, nad rzeką Wartą. Według danych GUS z 31 grudnia 2020 r., miasto było zamieszkiwane przez 217 530 osób. Jest to 13. miasto w Polsce pod względem zajmowanej powierzchni i pod względem liczby ludności. Częstochowa jest centralnym miastem aglomeracji częstochowskiej, a także największym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i administracyjnym w subregionie północnym województwa śląskiego.

HEMARPOL

Grupa Hemarpol współpracuje z kilkuset podmiotami z całego świata, co pozwala jej być jedną z czołowych firm zajmujących się ogólnopojętym recyklingiem w Europie. Rozwój skali działalności oraz zakresu oferowanego asortymentu stał się przyczyną powstania w 2015 roku Grupy Hemarpol. Proces przekształcenia struktury biznesowej oraz podmiotowej odbył się przy wsparciu renomowanej firmy doradczej KPMG.

AAS

AAS jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Exact Systems, powstałej w 2004 roku. Pomagamy naszym Klientom w 13 krajach w Europie i Azji w znalezieniu najlepszych kandydatów, którzy sprawdzą się w ich firmach. W ramach grupy kapitałowej współpracujemy z ponad 100 producentami OEM.

KIMLA

Firma jako jedyna w Polsce projektuje i produkuje tak wydajne oraz szybkie, a jednocześnie stabilne i proste w obsłudze urządzenia CNC. Pozycję lidera osiągnęliśmy dzięki twórczym projektom, skuteczności działania i imponującej dynamice rozwoju. Na pozycję tę wpłynęła także nasza przyjazna, pełna szacunku postawa wobec klientów, których zadowolenie i satysfakcja są dla nas wyznacznikiem rozwoju. Nasze bogate doświadczenie zdobyliśmy, realizując od 25 lat zaawansowane projekty. Na początku działalności koncentrowaliśmy się na produkcji elektroniki i systemów sterowania do obrabiarek CNC.

WŁODAR

Firma działa na rynku od 1993 roku i jest największym w regionie producentem betonu towarowego. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów betonowych oraz różnego rodzaju budownictwem i transportem. Celem przedsiębiorstwa Włodar jest nie tylko produkcja, ale także transport oraz sprzedaż finalna najwyższej jakości betonu oraz prefabrykatów betonowych. Proces produkcji produkowanego betonu sprawdzany jest w sposób ciągły przez wewnętrzną kontrolę jakości oraz specjalistyczne laboratorium. Ponadto firma posiada zakład prefabrykacji betonowej.

WŁODAR TRADE

Na rynku budowlanym firma Włodar W. Włodarczyk S.J. jest obecna od 1993 roku. Zakres działalności firmy jest bardzo szeroki i obejmuje produkcję betonu towarowego, prefabrykatów betonowych, hurtową dystrybucję materiałów budowlanych, budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe, specjalistyczny transport oraz produkcję cementu i mieszanek cementowych. Wysoka jakość, zaangażowanie oraz profesjonalizm, są standardem w firmie Włodar Trade.

ATTIS BROKER

Attis Broker Sp. z o.o. to spółka od kilkunastu lat posiadająca licencję brokera ubezpieczeniowego. Zezwolenie na działalność nr 1215/03 zostało nam wydane przez Komisję Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych, ówczesnego nadzorcę rynku finansowego. jako profesjonalny broker ubezpieczeniowy, nastawieni jesteśmy na ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań dla naszych Klientów.

CRIDO

Zapewniamy przedsiębiorcom wsparcie podatkowe, prawne, transakcyjne i biznesowe oraz pomagamy rozwijać innowacyjną działalność, w tym pozyskując finansowanie ze środków publicznych i innych dostępnych źródeł. Dostarczamy firmom i ich właścicielom rozwiązania uwzględniające szybko zmieniające się otoczenie biznesowe, prawne oraz nowe wyzwania na poziomie lokalnym i globalnym. Wspieramy klientów – niezależnie od branży i skali działalności.

AUTOMEX

Zakład Produkcyjno-Usługowy Automex specjalizuje się w produkcji oraz usługach w zakresie obróbki skrawaniem wyrobów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego i maszynowego. Od 1983 roku specjalizujemy się w masowej produkcji części mechanicznych średniej i wysokiej dokładności. Mechaniczne wyposażenie jest niezmiernie zróżnicowane, co pozwala nam zaoferować elastyczność produkcji co do jej wielkości i partii produkcyjnej.

AL.CAPONE

Jesteśmy niekwestionowanymi specjalistami od alkoholu, którzy wiedzą, czego potrzebują klienci. Oferujemy bogaty asortyment alkoholi z całego świata, a także niezastąpioną wiedzę, która umożliwia ich odpowiedni dobór.

Nie wiemy czym są ograniczenia, dlatego rozwijamy alkoholową branżę na każdej płaszczyźnie – biznesowej czy edukacyjnej. Budujemy sieć sklepów franczyzowych w całej Polsce, oferując korzystne warunki biznesowe oraz know-how.

MERCURE CZĘSTOCHOWA

Mercure – międzynarodowa sieć hotelowa należąca do AccorHotels. Misją marki Mercure jest dostarczanie inspirowanych lokalnie usług spełniających oczekiwania klienta, których poziom gwarantują pełni entuzjazmu hotelarze oraz zobowiązanie sieci hoteli Mercure do świadczenia usług najwyższej jakości. Mercure jest marką hoteli ze średniego segmentu ***/****, która łączy w sobie siłę sieci międzynarodowej, z silnym zaangażowaniem w jakość i ciepłe doświadczenia z hoteli, które są unikatowe i zakorzenione w lokalnej społeczności. Hotele położone są w centrach miast, nad morzem lub w górach.

ANEX

ANEX SP.Z O.O. SP.K powstała w 1990r i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją odzieży roboczej i zaopatrzeniem zakładów pracy, w środki ochrony pracy i środki czystości. Zakład produkcyjny dysponuje doświadczoną załogą oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, co gwarantuje najwyższą jakość i szybką realizację indywidualnych zamówień klientów. Dysponujemy szeroką gamą wzorów odzieży roboczej i tkanin do ich produkcji, pochodzenia krajowego i zagranicznego. Firma nasza szczyci się Regionalnym Centrum Zaopatrzenia BHP, mieszczącym się w Częstochowie przy ulicy Dekabrystów 78a.

STALTIM

Jesteśmy firmą czerpiącą z wielopokoleniowego doświadczenia w obróbce skrawaniem, której korzenie sięgają lat 40. XX wieku. Obecnie przedsiębiorstwem zarządza już czwarte pokolenie właścicieli. Staltim to firma rodzinna, która jest przekazywana z ojca na syna i rozwija się stale, za sprawą charyzmatycznego zarządzania. Wspólnie z naszymi pracownikami tworzymy nowoczesne centrum technologii CNC w Częstochowie.

ZŁOTA GWIAZDA

Fundacja Złota Gwiazda
Fundacja powstała w 2018 roku. Pracujemy pro publico bono. Dla dzieci. Dla młodzieży. Dla dorosłych. Dla ludzi ciekawych świata. Nasze programy łączą naukę ze sztuką, podróże z wiedzą, tradycję z informatyką, kulturę ze stylem życia.

SEMEX jest rodzinną firmą działającą od 1990 roku, zatrudniającą ponad 120 osób. Firma działa w branży metalowej, budowlanej i elektrycznej i BHP. Naszym nadrzędnym przesłaniem jest dobro klienta. Do szerokiej oferty na materiały budowlane, artykuły metalowe elektryczne i BHP wraz z dowozem dołączamy również fachowe doradztwo techniczne. Zatrudniamy kadrę profesjonalnie wyszkolonych handlowców, których kwalifikacje ciągle podnosimy.

PIEKARNIA JĘDRYKA

Piekarnia Lecha Jędryki sięga swymi korzeniami roku 1948. Wtedy to Aleksander Krysiak wraz z żoną Heleną wydzierżawił budynek piekarni przy ul. św. Rocha 56 w Częstochowie.Po ponad 65 latach istnienia, Piekarnia „Jędryka” jest nowoczesnym zakładem o ugruntowanej pozycji na rynku. Obecnie jest firmą zatrudniającą kilkadziesiąt osób i posiadającą własną sieć sklepów firmowych.

CENTRUM SCHOTT

Budynek Handlowy położony na skrzyżowaniu dwóch głównych ulic miasta: Al. Kościuszki i Al. Najświętszej Marii Panny.

MARKON

Jesteśmy firmą nowoczesną, skupioną na potrzebach i możliwościach naszych Klientów. Jednym z priorytetów w działaniu Markonu jest ciągłe doskonalenie naszej wiedzy, podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w licznych szkoleniach, konferencjach itp. Nasz sukces na rynku usług rachunkowych wypracowaliśmy dzięki świetnie przygotowanej kadrze fachowców, której przewodzą Właściciele biura Barbara i Maciej Kołodziejczyk – absolwenci uniwersytetu ekonomicznego w Krakowie.

PIAST TOURIST

Nasze biuro Piast Tourist Częstochowa istnieje na rynku turystycznym od 1993 roku i jest wpisane do rejestru organizatorów turystyki pod numerem 848. Biuro Turystyczne Piast Tourist Częstochowa zajmuje się organizowaniem różnych form wypoczynku i turystyki. Oferujemy wycieczki dla dzieci i młodzieży, jak również zakładowych grup pracowniczych i środowisk lokalnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje wycieczek szkolnych i zakładowych oraz innego wypoczynku w kraju i za granicą, z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań Klienta.

MPK CZĘSTOCHOWA

przedsiębiorstwo, którego działalność koncentruje się na wykonywaniu autobusowego i tramwajowego transportu zbiorowego na terenie Częstochowy i sąsiednich gmin. Firma posiada 199 autobusów i 47 wagonów tramwajowych[potrzebny przypis]. Istnieje od 1950 roku jako przedsiębiorstwo państwowe, od 1991 roku jako zakład budżetowy gminy Częstochowa, natomiast od 2001 roku jako jednoosobowa spółka gminy. MPK zatrudnia około 770 pracowników, w tym około 340 kierowców.

HOTEL IBIS CZĘSTOCHOWA

Międzynarodowa sieć hotelowa należąca do AccorHotels. Sloganem marki jest „Dobre samopoczucie w najlepszej cenie”. Hotele Ibis to marka hoteli ekonomicznych o standardzie ** lub ***. Na świecie pod marką Ibis na koniec 2015 roku funkcjonowało ponad 1000 hoteli z blisko 135000 pokojami w 64 krajach

OPERATOR ARP

Operator ARP Sp. z o.o. należy do grupy Agencji Rozwoju Przemysłu, która jest jedną z kluczowych instytucji realizujących program zrównoważonego rozwoju kraju. Spółka działa w obszarach związanych z efektywnym gospodarowaniem nieruchomościami oraz gruntami, angażuje się w nowoczesne projekty wspierające rozwój średnich, polskich miast, a także inwestuje w Odnawialne Źródła Energii.

KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA

Zajmujemy się unieważnieniem kredytów w CHF i PLN dodatkowo uzyskując dla nich zwrot gotówki, kompleksową likwidacją szkód osobowych i rzeczowych, pomagamy poszkodowanym w wypadkach.
Nasza działalność opiera się na udzielaniu pomocy prawnej oraz na uzyskiwaniu kwot pieniężnych, należnych od Towarzystw Ubezpieczeniowych i Banków.
Dzięki bogatemu doświadczeniu nasze działanie jest sprawne i skuteczne.

KOMOBEX-INEL

Komobex Inel jest spółką powstałą w 1991 roku, której celem od samego początku było wyspecjalizowanie się w usługach z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacyjnych oraz elektrycznych. Zmieniające się warunki gospodarcze nie zatrzymały rozwoju przedsiębiorstwa, a dzięki elastyczności, zaangażowaniu oraz determinacji w dążeniu do perfekcji nadal jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom inwestorów w takim samym stopniu.

MYJNI NA KUKUCZKI

Myjnia na Kukuczki to trzystanowiskowa, samoobsługowa myjnia samochodowa, mieszcząca się w Częstochowie przy ulicy Kukuczki, dzielnica Północ – jednostka D. 

Nasz obiekt wyposażony jest w niezawodną i nowoczesną niemiecką technologię firmy Nilfisk Alto.

Dostępne na Myjni na Kukuczki formy płatności zapewniają elastyczność oraz pozwalają na ich wykonywanie w sposób najdogodniejszy dla Klienta. U nas zapłacić można na różne sposoby, w zależności od potrzeb: kartą płatniczą, telefonem, zegarkiem, BLIKiem, gotówką (bilon: 1zł, 2zł, 5zł) oraz kartą stałego klienta.

Wystawiamy faktury VAT 23%. Myjnia czynna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obiekt jest całodobowo strzeżony i monitorowany.

SKLEP-TI.PL

www.sklep-ti.pl to od wielu lat działający sklep internetowy poświęcony dostarczaniu licencji oprogramowania dla Twojego komputera, laptopa, smartfona. W ofercie posiada wiele wiodących marek programów antywirusowych, programów do tworzenia kopii zapasowych, systemów operacyjnych, programów narzędziowych, użytkowych i wiele innych. Wszystkie licencje pochodzą z legalnych i oficjalnych źródeł. W ofercie są również rozwiązania sprzętowe dla Twojej sieci komputerowej. Specjalny kupon rabatowy tylko dla wszystkich sympatyków i kibiców Klubu Siatkarskiego Norwid to SPORT

PROCERA

Oferujemy kombinezony Lakeland, hurt i importer rękawic roboczych, okulary bolle, buty robocze import. Bezpośredni importer rękawic i obuwia ochronnego.

SERVECOM.PL

Servecom.pl działa na rynku IT od ponad 15 lat. W tym czasie dostarczyliśmy do naszych Klientów tysiące laptopów, komputerów i innych urządzeń oraz posiadamy liczne grono stałych Partnerów którym pomagamy w obsłudze informatycznej.

RAJDENT

Posiadmy trzy gabinety zabiegowe, gabinet profilaktyki oraz pracownię RTG. Aby zapewnić Państwu odpowiedni standard i komfort leczenia w naszej pracy wykorzystujemy m.in. RTG cyfrowe zębowe firmy Planmeca, pantomograficzne, cefalometryczne oraz tomograf CBCT (zdjęcia 3D) firmy Myray, mikroskop LEICA, diodowy laser chirurgiczny AMD, laser biostymulacyjny, zestaw do leczenia kanałowego-endopilot niemieckiej firmy Schlumbohm, wirówka do uzyskiwania osocza bogatopłytkowego, aparat do sedacji wziewnej (gaz rozweselający).

HERMEX

Firma HERMEX jest producentem materiałów dla hutnictwa i odlewnictwa. Wśród naszych produktów znajdą Państwo między innymi odtleniacze w formie gąsek i granulatów, zasypki izolujące, w tym zasypki egzotermiczne Almet oraz żużel syntetyczny Almexsłużący do rafinacji stali. Nasze produkty znajdują zastosowanie w hutnictwie i odlewnictwie metali.

Prowadzimy własne badania oraz współpracujemy z ośrodkami naukowo-badawczymi. Posiadamy własne patenty na technologie i urządzenia. Dzięki temu nasze produkty znajdują uznanie klientów w kraju i za granicą.

STALCO

Stalco to nowoczesna i profesjonalna polska firma z siedzibą w podkrakowskiej Skawinie powodzeniem dostarczająca do branży budowlanej olbrzymią gamę produktów podzieloną na 10 kategorii.

Oferuje asortyment w 3 liniach – Stalco, Stalco Perfect i Stalco Garden. Dzięki stworzeniu dodatkowej linii profesjonalnej Stalco Perfect, firma Stalco wyróżnia się najwyższą jakością i systematycznie doskonali swoje produkty.

ZPUE WŁOSZCZOWA

Od ponad trzydziestu lat tworzymy zaawansowane rozwiązania dla elektroenergetyki. Nasze urządzenia spotkacie w wielu miejscach w Polsce oraz Unii Europejskiej. Jesteśmy obecni także w wielu odległych zakątkach świata. Dbamy o bezpieczeństwo dostaw oraz odbiorców energii elektrycznej w surowym andyjskim klimacie Chile, na rajskich Karaibach, podrównikowej Afryce, w mroźnej Skandynawii, egzotycznych południowo-wschodnich krańcach Azji oraz w Australii.

BMW Frank-Cars

Firma Frank-Cars od 1999 roku jest ściśle związana z motoryzacją, a działalność w ramach marki BMW jest kolejnym etapem rozwoju firmy. Zapewniamy usługi na bardzo wysokim poziomie. Dla nas najważniejszy jest Klient i jego potrzeby. Nasi pracownicy biorą udział w licznych wyspecjalizowanych szkoleniach by jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom.

Specjalnie dla Państwa zbudowaliśmy nowy salon BMW w Częstochowie, jest to najnowocześniejszy salon i serwis BMW w Polsce.

WIELKI WÓZ

 

 

 

©2019. OFICJALNA STRONA KLUBU SPORTOWEGO NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.