PARTNERZY TECHNICZNI I MEDYCZNI

PARTNERZY KLUBU SPORTOWEGO EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA

JURAJSKA

Jurajska S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma z bogatym doświadczeniem w produkcji naturalnej wody mineralnej oraz napojów produkowanych na bazie tej wody.

Od ponad 60 lat jest obecna na polskim rynku wodno-napojowym, dostarczając konsumentom produkty najwyższej jakości.

CALYPSO FITNESS CLUB

Jesteśmy niekwestionowanym liderem rynku fitness w Polsce. Nasza sieć liczy aktualnie już ponad 50 klubów w 23 miastach. Śledzimy trendy i nowości na światowym rynku fitness i skutecznie wprowadzamy je do naszych klubów. Realizowanie celów treningowych przez naszych Klientów oraz atrakcyjność i różnorodność oferowanych treningów jest dla nas szczególnie ważna. Tworzymy nową jakość fitness, bo wsłuchujemy się w rynek
i potrzeby naszych klientów. 

KEMPA SPORT

Kempa jest marką, którą stworzyła firma Uhlsport. Firma powstała w Niemczech w 1948 roku. Zajmuje się głównie dostarczaniem wysokiej klasy produktów dla zawodników sportów zespołowych. Założeniem powołania do życia Kempy było stworzenie linii produktów dla piłkarzy ręcznych. Wraz z upływem czasu, zakres działalności się zwiększał. Na przestrzeni lat firma stała się marką multisportową, dzięki czemu po jej produkty mogą sięgać osoby związane z innymi dyscyplinami sportowymi, jak siatkówka, bieganie, sporty walki i fitness. 

STUDIO FILMOWE OSCAR

Specjalizujemy się w obsłudze FOTO-VIDEO imprez okolicznościowych. Śluby, wesela, komunie, chrzty etc. Transmisja live imprez kulturalnych, sportowych, kulturalnych, kościelnych etc., na platformy Internetowe Facebook, YouTube i inne

CENTRUM MEDYCZNE KLARA

Centrum Medyczne Klara jest odpowiedzią na realne zapotrzebowania zgłaszane przez społeczność lokalną. Spełniamy również oczekiwania Pacjentów poszukujących dostępu do lekarzy wąskiej specjalizacji, jak również tych, którzy szukają innowacyjnych, trudno dostępnych metod leczenia.Wartości jakimi się kierujemy oraz cele jakie sobie wyznaczamy sprawiają, że jakość realizowanych przez nas usług spełnia oczekiwania Pacjentów, którzy szukają specjalistycznej i fachowej opieki medycznej. W centrum naszego zainteresowania znajduje się człowiek, dlatego każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie – od momentu rejestracji wizyty, poprzez kolejne konsultacje specjalistyczne do chwili spełnienia wszelkich jego wymagań, względem opieki zdrowotnej.

MB MEDICA

W sklepie internetowym MB Medica sprzedajemy zaopatrzenie medyczne i ortopedyczne od renomowanych polskich i światowych producentów. Sprzedaż specjalistycznego sprzętu prowadzimy również w formie stacjonarnej — nasze firmowe sklepy ortopedyczne mieszczą się w trzech lokalizacjach w Częstochowie.W sklepach medycznych znajdą Państwo przede wszystkim wyroby przeznaczone dla osób ze stałą bądź okresową niepełnosprawnością fizyczną. MB Medica jest dystrybutorem zaopatrzenia ortopedycznego, urządzeń rehabilitacyjnych i środków pomocniczych, produktów chłonnych, inhalatorów i wyrobów do kompresjoterapii.

 

CZĘSTOCHOWSKIE ZAKŁADY GRAFICZNE

Drukarnia Częstochowskie Zakłady Graficzne – jakość równa wieloletniej tradycji
Drukarnia Częstochowskie Zakłady Graficzne Sp. z o. o. to jedna z najstarszych w Polsce drukarni. W 2018 roku obchodziliśmy jubileusz 120-lecia powstania firmy.

Specjalizujemy się w produkcji druków zabezpieczonych, ale z sukcesem rywalizujemy również na rynku druków komercyjnych. Nowoczesny park maszynowy, zaawansowane technologie oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych sprawiają, że jesteśmy jedną z nielicznych drukarni w Polsce, która jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom Klientów, zarówno pod względem jakości produktów, jak i stosowanych w drukach zabezpieczeń, jednocześnie zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa produkcji.

 

 

 

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.