PARTNERZY TECHNICZNI I MEDYCZNI

PARTNERZY KLUBU SPORTOWEGO EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA

CENTRUM MEDYCZNE KLARA

Centrum Medyczne Klara jest odpowiedzią na realne zapotrzebowania zgłaszane przez społeczność lokalną. Spełniamy również oczekiwania Pacjentów poszukujących dostępu do lekarzy wąskiej specjalizacji, jak również tych, którzy szukają innowacyjnych, trudno dostępnych metod leczenia. Wartości jakimi się kierujemy oraz cele jakie sobie wyznaczamy sprawiają, że jakość realizowanych przez nas usług spełnia oczekiwania Pacjentów, którzy szukają specjalistycznej i fachowej opieki medycznej. W centrum naszego zainteresowania znajduje się człowiek, dlatego każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie – od momentu rejestracji wizyty, poprzez kolejne konsultacje specjalistyczne do chwili spełnienia wszelkich jego wymagań, względem opieki zdrowotnej.

MB MEDICA

W sklepie internetowym MB Medica sprzedajemy zaopatrzenie medyczne i ortopedyczne od renomowanych polskich i światowych producentów. Sprzedaż specjalistycznego sprzętu prowadzimy również w formie stacjonarnej — nasze firmowe sklepy ortopedyczne mieszczą się w trzech lokalizacjach w Częstochowie. W sklepach medycznych znajdą Państwo przede wszystkim wyroby przeznaczone dla osób ze stałą bądź okresową niepełnosprawnością fizyczną. MB Medica jest dystrybutorem zaopatrzenia ortopedycznego, urządzeń rehabilitacyjnych i środków pomocniczych, produktów chłonnych, inhalatorów i wyrobów do kompresjoterapii.

NINESQUARED

Ninesquared to włoska firma specjalizująca się w projektowaniu i tworzeniu sprzętu siatkarskiego, która narodziła się z potrzeby wyniesienia branży siatkarskiej na najwyższy możliwy poziom.

FORD FRANK-CARS – PARTNER MOTORYZACYJNY

Firma “Frank-Cars” Autoryzowany Dealer marki Ford działa na rynku częstochowskim od 1999 roku. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny mechaniczny i blacharsko-lakierniczy oraz zabudowy samochodów dostawczych. Prowadzimy wynajem krótko i długoterminowy samochodów osobowych i dostawczych, a także komis samochodów używanych różnych marek. 

AQUAEAST

Producent wody źródlanej obecny na rynku od ponad 10 lat. Firma zlokalizowana jest w miejscowości Ruda-Huta (woj. lubelskie), na terenach ekologicznie czystych, oddalona zaledwie kilkanaście kilometrów od granicy polsko-ukraińskiej – granicy Unii Europejskiej.

AQUAEAST otrzymała prestiżową nagrodę Marka Lubelskie.

SCOUT SPORT

Centrum Rekreacyjno Sportowe.

RADIO JURA

Lokalna stacja radiowa z Częstochowy. Właścicielem jest spółka Radio 90 FM z Rybnika. Spółka Radio 90 FM od 1994 roku prowadziło rozgłośnię w Wodzisławiu Śląskim.

FUNDACJA BYSTRZAK

Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak oferuje naukę w formie zabawy dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.