- 34 365-59-91
- biuro@ksnorwidczestochowa.pl
- Jasnogórska 8, 42-200 Częstochowa
Gramy z ZAKSĄ o trzecie zwycięstwo w sezonie.
Już dziś siatkarze częstochowskiego Norwida rozegrają zaległy mecz 2 kolejki PlusLigi. Punktualnie o godz. 20:30 w Hali Azoty w Kędzierzynie-Koźlu zagramy z ZAKSĄ. Transmisja w Polsacie Sport.
Dla podopiecznych Cezara Douglasa Silvy będzie to czwarty ligowy pojedynek. Do tej pory błękitno-granatowi zaliczyli jedną wpadkę, na inaugurację ze Ślepakiem Malow Suwałki oraz wygrali z MKSem Będzin 3-0 i Mistrzem Polski Jastrzębskim Węglem 3-2. Z dorobkiem 5 punktów Norwid plasuje się na 10 miejscu w plus ligowej tabeli.
Najbliższy rywal częstochowian w lidze spisuje się podobnie. Również rozegrał 3 pojedynki wygrywając dwukrotnie (Indykpol AZS oraz Trefl Gdańsk) oraz zaliczając porażkę z Projektem Warszawa. Podopieczni Adreii Gianiego mają 6 oczek i zajmują 7 lokatę.
Początek spotkania w Hali Azoty punktualnie o godz. 20:30.
ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH
Travel
©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.