Na zakończenie rundy zasadniczej zagramy z Projektem Warszawa.

Już w najbliższą niedzielę 7 kwietnia częstochowski Norwid rozegra ostatnią kolejkę rundy zasadniczej sezonu 2023/24. Tym razem do Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4 przejdzie zespół Projektu Warszawa. Początek meczu wyznaczono na godzinę 20:30, transmisja w Polsacie Sport.

 

29 długich kolejek musieli czekać kibice błękitno-granatowych na rozstrzygnięcie tego kto zajmie ostatnie 16. miejsce w tabeli i pożegna się z siatkarską elitą.

Dziś już wiemy, że po 11 sezonach z PlusLiga rozstaje się drużyna Enea Czarni Radom. Tym samym częstochowski Norwid grający w roli beniaminka zdobywając 24 punkty zagwarantował sobie ligowy byt.

Mecz z Projektem Warszawa będzie doskonałą okazją do zrewanżowania się za porażkę z pierwszej rundy. Chcemy zdobyć punkty, które spowodują, że sezon dla nas dzisiaj się nie zakończy. – powiedział szkoleniowiec beniaminka PlusLigi Leszek Hudziak.

Po osiągnięciu celu, który założyliśmy sobie przed sezonem, czyli utrzymanie się w siatkarskiej elicie, możemy bez presji wyjść na boisko i pokazać dobrą siatkówkę. Chcemy w tych ostatnich meczach zaprezentować się z dobrej strony i w ten sposób podziękować kibicom za wsparcie w długim i ciężkim sezonie. – zakończył trener Norwida.

Pierwszy pojedynek obu zespołów wygrał Projekt Warszawa 3-1.

▶ Exact Systems Hemarpol Częstochowa – Projekt Warszawa

Hala Częstochowa, ul. Żużlowa 4 | Godz. 20:30

Sędzia pierwszy: Sławomir Gołąbek

Sędzia drugi: Bartłomiej Adamczyk

Komisarz: Konrad Pakosz

Program meczowy

▶ Kup Bilet Na Mecz

Sprawdź Rozkład Jazdy Specjalnej Linii 09

▶ Sprawdź Aktualną Tabelę PlusLigi

Marek Osuchowski

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2024. KLUB SPORTOWY NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.