Wielka siatkarska sobota w Częstochowie. Gramy z Bogdanką LUK Lublin.

Jeszcze przed świetami w Wielką Sobotę 30 marca w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4 siatkarze Norwid rozegrają mecz 28. kolejki PlusLigi. Rywalem  błękitno-granatowych będzie to Bogdanka LUK Lublin. Początek spotkania wyznaczono na godz. 20:30. Transmisja w Polsacie Sport.

 

Do zakończenia rundy zasadniczej PlusLigi zespołom siatkarskiej elity pozostały do rozegrania trzy serie spotkań. Częstochowski Norwid dwa z tych pojedynków rozegra przed własną publicznością – teraz 30 marca o godz. 20:30 z Bogdanką LUK Lublin oraz na zakończenie 7 kwietnia o godz. 20:30 z Projektem Warszawa. Dodatkowo podopieczni trenera Leszka Hudziaka udadzą się do Gdańska na mecz z Treflem (4 kwietnia, godz. 17:30).

Rywal Norwida, zespół Bogdanki LUK Lublin zajmuje wysokie 5 miejsce w tabeli. Na swoim koncie podopieczni Massimo Bottiego zgromadzili 49 punktów i legitymują się bilansem 17 zwycięstw oraz 10 porażek.

Przed nami spotkanie z Bogdanką LUK Lublin – zespołem, który będzie chciał się nam zrewanżować za porażkę z pierwszej rundy. Zespół gości będzie zdeterminowany by wygrać i zdobyć dodatkowe punkty, które są im potrzebne, aby zająć jak najlepsze miejsce przed fazą play-off. My natomiast znamy ich mocne i słabe strony, pokazaliśmy nie raz, że z zespołami z górnej części tabeli potrafimy grać bardzo dobrze więc liczę na to, że sobotni mecz będzie zacięty, a ostatecznie punkty trafią do naszego wielkanocnego koszyczka – powiedział szkoleniowiec beniaminka PlusLigi Leszek Hudziak.

W Bogdance LUK Lublin występują m.in. Marcin Komenda, Maciej Krysiak, czy Jakub Nowosielski. Pierwszy mecz w Lublinie zakończył się zwycięstem Norwida 3-1 (23-25, 27-25, 25-20, 25-18)

▶ Exact Systems Hemarpol Częstochowa – Bogdanka LUK Lublin

Hala Częstochowa, ul. Żużlowa 4 | Godz. 20:30

Sędzia pierwszy: Sławomir Gołąbek

Sędzia drugi: Paweł Morawski

Komisarz: Konrad Pakosz

Program meczowy

▶ Kup Bilet Na Mecz

Sprawdź Rozkład Jazdy Specjalnej Linii 09

▶ Sprawdź Aktualną Tabelę PlusLigi

Marek Osuchowski

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2024. KLUB SPORTOWY NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.