Trzeci sezon Mateusza Borkowskiego w Norwidzie!

Atakujący Mateusz Borkowski zdecydował, że kolejny, trzeci sezon z rzędu spędzi, reprezentując barwy Klubu Sportowego Norwid Częstochowa.  – Częstochowa domaga się Plus Ligi, więc zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zagościła w niej na dłużej. Do zobaczenia w hali przyznał częstochowski siatkarz.

Mateusz Borkowski w Norwidzie występuje od sezonu 2022/23. W błękitno-granatowej koszulce rozegrał 66 meczów i przed rokiem walnie przyczynił się do awansu siatkarzy spod Jasnej Góry do siatkarskiej elity.

W minionych rozgrywkach wystąpił w 29 ligowych spotkaniach, w których zdobył łącznie 99 punktów (77 atak, 12 zagrywka, 10 blok).

Niezmiernie miło mi poinformować, że następny – już trzeci sezon będę bronić barw Norwida Częstochowa. Razem z drużyną po pierwszym i jakże wymagającym sezonie pozostajemy dalej w jednej z najlepszych lig świata, jaką jest Plus Liga. Częstochowa domaga się Plus Ligi, więc zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zagościła w niej na dłużej. Do zobaczenia w hali – powiedział atakujący Norwida, Mateusz Borkowski.

„Boro” jest trzecim siatkarzem, który w nadchodzącym sezonie będzie występował pod wodzą trenera Igora Kolakovicia w zespole z Częstochowy .

Kadra  Norwida Częstochowa na sezon 2024/25

przyjmujący: Damian Kogut,

rozgrywający: Tomasz Kowalski,

atakujący: Mateusz Borkowski,

środkowi:

libero:

Marek Osuchowski

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2024. KLUB SPORTOWY NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.