Tomasz Kowalski z nowym kontraktem!

W siedzibie klubu rozgrywający Tomasz Kowalski parafował nowy kontrakt. Oznacza to, że „Kowal” 5 sezon spędzi reprezentując barwy Klubu Sportowego Norwid Częstochowa. – Cieszę się bardzo, że będzie kontynuacja mojej przygody z klubem, to już 5 sezon w barwach Norwida. Razem osiągnęliśmy bardzo duży skok sportowy, który udało nam się utrzymać w postaci Plusligi przyznał zadowolony siatkarz.

Tomasz Kowalski swoją przygodę z Norwidem rozpoczął wraz z początkiem sezonu 2020/21. W błękitno-granatowej koszulce rozegrał 127 meczów.

W ubiegłym sezonie wystąpił w 27 spotkaniach PlusLigi, w których zdobył 33 punkty (8 atak, 3 zagrywka, 22 blok).

Cieszę się bardzo, że będzie kontynuacja mojej przygody z klubem, to już 5 sezon w barwach Norwida. Razem osiągnęliśmy bardzo duży skok sportowy, który udało nam się utrzymać w postaci Plusligi. Mam nadzieję, że ta dobra passa będzie trwać dalej i nie poprzestaniemy tylko na walce o utrzymanie – powiedział rozgrywający Norwida – Tomasz Kowalski.

Tomasz Kowalski to drugi po Damianie Kogucie zawodnik, który pod wodzą trenera Igora Kolakovicia będzie walczył w sezonie 2024/25 w klubie spod Jasnej Góry.

Kadra  Norwida Częstochowa na sezon 2024/25

przyjmujący: Damian Kogut,

rozgrywający: Tomasz Kowalski,

atakujący: 

środkowi:

libero:

Marek Osuchowski

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2024. KLUB SPORTOWY NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.