Mistrz Francji wzmacnia Norwida!

Reprezentant Stanów Zjednoczonych i Mistrz Francji sezonu 2023/24 Quinn Isaacson wzmacnia częstochowskiego Norwida. –Jestem bardzo podekscytowany możliwością dołączenia do takiego klubu jak Norwid Częstochowa. To będzie wielkie wyzwanie dla zespołu i dla mnie, aby w przyszłym sezonie występować w PlusLidze. Z radością biorę się do pracy – oznajmił nowy nabytek błękitno-granatowych.

Quinn Isaacson to 25-letni zawodnik występujący na pozycji rozgrywającego. Jest w szerokiej kadrze Stanów Zjednoczonych, z którą w minionym tygodniu rozegrał w Turcji pierwszy turniej VNL 2024. 

Isaacson ostatnie dwa sezony spędził w lidze francuskiej, w zespole Saint-Nazaire Volley-Ball Atlantique, z którym wywalczył w sezonie 2023/24 tytuł Mistrza Francji. Dodatkowo Quinn w minionych rozgrywkach został drugim najlepszym rozgrywającym ligi. Wystąpił w 29 meczach zdobywający przy tym 43 punkty (20 w ataku, 7 z zagrywki oraz 16 w bloku).

-Jestem bardzo podekscytowany możliwością dołączenia do takiego klubu jak Norwid Częstochowa. Biorąc pod uwagę tak bogatą historię siatkówki w tym mieście i w tym klubie, jest to dla mnie świetne miejsce, aby pokazać swoje umiejętności. To będzie wielkie wyzwanie dla zespołu i dla mnie, aby w przyszłym sezonie występować w PlusLidze. Z radością biorę się do pracy – powiedział amerykański rozgrywający.

Quinn Isaacson jest kolejnym zawodnikiem Norwida, który w sezonie 2024/25 zagra w błękitno-granatowym trykocie.

Kadra Norwida Częstochowa na sezon 2024/25

przyjmujący: Damian Kogut,

rozgrywający: Tomasz Kowalski, Quinn Isaacson

atakujący: Mateusz Borkowski, Patrik Indra

środkowi: Bartosz Schmidt, Sebastian Adamczyk, 

libero:

Marek Osuchowski

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2024. KLUB SPORTOWY NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.