Milad Ebadipour zagra w Norwidzie!

Kapitan reprezentacji Iranu Milad Ebadipour zagra w Norwidzie. 30-letni siatkarz występuje na pozycji przyjmującego –Klub stara się zbudować silną i waleczną drużynę, a ja już nie mogę doczekać się startu nowego sezonu. Polska jest moim drugim domem, a PlusLiga to jakościowo bardzo dobra liga – oznajmił nowy przyjmujący błękitno-granatowych.

Milad Ebadipour jest od kilku lat podporą reprezentacji Iranu. W trwających rozgrywkach VNL 2024 został najlepszym przyjmującym pierwszego weekendu całych rozgrywek!

Ebadipour grał już w PlusLidze, w latach 2017-22 z powodzeniem występował w PGE Skrze Bełchatów skąd przeniósł się do włoskiego Allianz Milano. Ostatnio występował w zespole Ural Ufa. Milad w 2020 roku otrzymał obywatelstwo polskie.

Do przyjścia do Norwida Częstochowa przekonał mnie Dyrektor Łukasz Żygadło. Klub stara się zbudować silną i waleczną drużynę, a ja już nie mogę doczekać się startu nowego sezonu. Polska jest moim drugim domem, a PlusLiga to jakościowo bardzo dobra liga. Naszym kibicom chciałbym przekazać, żeby w nas wierzyli. Razem walczmy o nasze cele zakończył Milad Ebadipour.

Milad Ebadipour jest kolejnym zawodnikiem Norwida, który w sezonie 2024/25 zagra w błękitno-granatowym trykocie.

Kadra Norwida Częstochowa na sezon 2024/25

przyjmujący: Damian Kogut, Milad Ebadipour, 

rozgrywający: Tomasz Kowalski, Quinn Isaacson

atakujący: Mateusz Borkowski, Patrik Indra

środkowi: Bartosz Schmidt, Sebastian Adamczyk, 

libero:

Marek Osuchowski

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2024. KLUB SPORTOWY NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.