Mateusz Masłowski nowym libero Norwida!

Kolejnym zawodnikiem, który przed sezonem 2024/25 postanowił związać się z Norwidem jest 27-letni Mateusz Masłowski występujący na pozycji libero. – Myślę, że w Częstochowie tworzy się na nowo coś naprawdę fajnego. Mamy ciekawy zespół i bardzo się cieszę, że będę mógł być jego częścią. Dołożymy wszelkich starań żeby wszyscy nasi kibice i ludzie związani z klubem mieli dużo radości i emocji związanych z naszymi występami w nadchodzącym sezonie oznajmił nowy libero błękitno-granatowych.

Masłowski ma na swoim koncie wiele medali w rozgrywkach młodzieżowych. Jest dwukrotnym Mistrzem Świata (U-19 oraz U-21), a także dwa razy sięgał po młodzieżowe Mistrzostwo Europy (do lat 18 i do lat 20).

Ostatni sezon Mateusz spędził w zespole Cuprum Lubin, w którym zagrał 20 meczów. Wcześniej występował również w Czarnych Radom oraz Asseco Resovii Reszów. W sumie rozegrał już 9 sezonów w PlusLidze.

-Myślę, że w Częstochowie tworzy się na nowo coś naprawdę fajnego. Mamy ciekawy zespół i bardzo się cieszę, że będę mógł być jego częścią. Dołożymy wszelkich starań żeby wszyscy nasi kibice i ludzie związani z klubem mieli dużo radości i emocji związanych z naszymi występami w nadchodzącym sezonie. Nie mogę się już doczekać naszego pierwszego meczu w naszej pięknej hali z Waszą obecnością i dopingiem. Do zobaczenia – powiedział po podpisaniu kontraktu Mateusz Masłowski.

W kadrze Cezara Douglasa Silvy na sezon 2024/25 znajduje się obecnie 10 siatkarzy. 

Kadra Norwida Częstochowa na sezon 2024/25

przyjmujący: Damian Kogut, Milad Ebadipour, 

rozgrywający: Tomasz Kowalski, Quinn Isaacson

atakujący: Mateusz Borkowski, Patrik Indra

środkowi: Bartosz Schmidt, Sebastian Adamczyk, Daniel Popiela,

libero: Mateusz Masłowski,

Marek Osuchowski

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2024. KLUB SPORTOWY NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.