Komunikat KS Norwid Częstochowa ws. trenera Igora Kolakovicia.

Prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu Klubu Sportowego Norwid Częstochowa ws. trenera Igora Kolakovicia.

Drodzy Kibice, Sponsorzy i Członkowie Społeczności Klubu Sportowego Norwid Częstochowa,

W ostatnim czasie w przestrzeni medialnej pojawiały się informacje dotyczące dalszej przyszłości trenera Igora Kolakovicia w zespole KS Norwid Częstochowa, do których chcielibyśmy się ustosunkować.

W kwietniu br. tuż po podpisaniu umowy przez obie strony, Klub poinformował opinię publiczną oraz media, iż trener Igor Kolaković w sezonie 2024/25 poprowadzi zespół w rozgrywkach PlusLigi. Na podstawie długofalowego planu zostały przeprowadzone wspólne działania marketingowe, rozmowy ze sponsorami, sztabem oraz zawodnikami.

Następnie, miesiąc później trener Kolaković mailowo poinformował Klub, iż otrzymał inną ofertę, którą zdecydował się przyjąć.

Jednocześnie Klub w oparciu o swoją strategię rozpoczął poszukiwania nowego szkoleniowca, które zakończyły się sukcesem. Niebawem oficjalnie przedstawimy nazwisko trenera, który poprowadzi błękitno-granatowych.

Wierzymy, że zbudowana przez nas drużyna w nadchodzącym sezonie dostarczy wszystkim sympatykom częstochowskiego Norwida wielu sportowych emocji oraz radości.

Liczymy na Wasze wsparcie i zaufanie!

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2024. KLUB SPORTOWY NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.