Festyn Siatkarski „Syn, Tato, Lato" na boiskach Jurajskiej!

Pasjonuje Was siatkówka? A może lubicie rodzinne rywalizacje i sportowe emocje? Mamy dla Was świetną wiadomość. Na boiska do siatkówki plażowej Jurajskiej wraca Festyn Siatkarski „Syn, Tato, Lato”.

Do zmagań na piachu zapraszamy już 15 czerwca! To okazja, aby stanąć w szranki z innymi zawodnikami i spróbować swoich sił na profesjonalnym boisku, a do tego – aktywnie spędzić czas wolny z rodziną i przyjaciółmi.

Turniej rozpocznie się o godz. 10.00. A zapisy do niego wciąż trwają. W jego ramach rozegrane zostaną zawody dwójek siatkarskich tata plus syn.Wzorem lat ubiegłych przygotowano 2 kategorie wiekowe – do lat 13 oraz OPEN.

Na zwycięzców zmagań czekają atrakcyjne nagrody!

Aby wziąć udział w zabawie i powalczyć o trofeum należy zgłosić się mailowo pisząc na adres biuro@ksnorwidczestochowa.pl
Zapisy trwają do dnia 13 czerwca, do godziny 22.00.

Przesyłając maila należy podać: imiona oraz nazwiska uczestników, datę urodzenia dziecka oraz nazwę zespołu.

Organizatorem festynu na boiskach Jurajskiej jest Klub Sportowy Norwid Częstochowa.

To jednak nie koniec atrakcji.

Przy Jurajskiej powstanie też strefa animacji dla dzieci oraz pojawi się dmuchany zamek. Ponadto w czasie turnieju będzie można spotkać się z zawodnikami KS Norwid Częstochowa, zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie, a nawet kupić klubowe gadżety w atrakcyjnych cenach (rabaty nawet do 50%).

 

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2024. KLUB SPORTOWY NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.