Błękitno-granatowi zagrają na Podpromiu.

Od piątku do poniedziałku (23-26.02) rozgrywana będzie 23. kolejka PlusLigi. Na częstochowskiego Norwida czeka nie lada wyzwanie, bowiem zespół prowadzony przez trenera Leszka Hudziaka zagra w rzeszowskiej hali na Podpromiu z Asseco Resovią. Mecz wyznaczono na niedzielę 26. lutego na godz. 14:45, transmisja w Polsacie Sport.

Częstochowianie mają za sobą serię pojedynków z bardzo wymagającymi rywalami, którą zakończą wyjazdowym, meczem z Asseco Resovią Rzeszów. Jednak dla beniaminka PlusLigi w kontekście walki o utrzymanie najważniejsze pojedynki nastąpią tuż po nim. 

Exact Systems Hemarpol Częstochowa kolejno zawalczy z GKSem Katowice, Eneą Czarnymi Radom, Barkomem Kazany Lwów, czy wreszcie z KGHMem Cuprum Lubin. To te starcia wyłonią spadkowicza z siatkarskiej elity.

Na drugim biegunie PlusLigi znajduje się Asseco Resovia Rzeszów, która po 22. kolejce zajmuje wysokie czwarte miejsce z bilansem 16 zwycięstw i 6 porażek.

Siatkarze z województwa podkarpackiego to prawdziwa konstelacja gwiazd. W zespole pasów występują m.in. Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Stephen Boyer, Fabian Drzyzga, Paweł Zatorski, czy w końcu Torey DeFalco.

Pierwszy pojedynek rozgrywany w Hali Sportowej Częstochowa zakończył się na korzyść gości, którzy mecz wygrali 3-1

▶ Asseco Resovia Rzeszów – Exact Systems Hemarpol Częstochowa

25.02.2024 | Godz. 14:45 | Hala Podpromie 

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2024. KLUB SPORTOWY NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.