Powtórzyć wynik z Częstochowy. W niedzielę gramy z PGE GiEK Skrą Bełchatów.

Częstochowscy siatkarze w najbliższą niedzielę (18.02) po jedenastu dniach przerwy wrócą na ligowe parkiety. Drużyna pod wodzą trenera Leszka Hudziak uda się do Bełchatowa, gdzie w ramach 22. kolejki PlusLigi zagra z PGE GiEK Skrą. Początek meczu wyznaczono na godz. 20:30. Transmisja w Polsacie Sport.

Ostatnie tygodnie dla beniaminka siatkarskiej elity są trudne. Z powodu kontuzji na dłuższy czas z gry wykluczony został japoński libero Sho Takahashi, a zespół zanotował sześć porażek z rzędu.  Jednak pojedynek z PGE GiEK Skrą Bełchatów może odmienić nastroje w zespole.

Częstochowianie już raz pokazali, że są w stanie pokonać bardziej utytułowanego rywala, wygrywając z nim w pierwszej części fazy zasadniczej 3-1. Teraz wszyscy liczą, że korzystny wynik uda się powtórzyć. 

PGE GiEK Skra Bełchatów w obecnym sezonie gra w kratkę. Dobre mecze przeplata nieudanymi co w efekcie podopiecznym Gardiniego daje 8. lokatę i bilans 11 wygranych, przy 10 porażkach.

Niedzielny pojedynek zapowiada się ciekawie bo dla gospodarzy mecz z Norwidem wydaje się kluczowy w kontekście walki o czołową ósemkę i awans do fazy play-off. To jakim wynikiem ostatecznie zakończy się konfrontacja bełchatowski-częstochowska okaże się już w najbliższą niedzielę.

▶ PGE GiEK Skra Bełchatów – Exact Systems Hemarpol Częstochowa

▶ Godz. 20:30

▶ Hala Energia – Bełchatów

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2024. KLUB SPORTOWY NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.