Liga nabiera rozpędu. Gramy w Stolicy z Projektem.

Najlepsza siatkarska liga świata nabiera rozpędu. W środę częstochowscy kibice mogli świętować zwycięstwo Norwida nad Treflem Gdańsk, a już dziś beniaminek PlusLigi powalczy w Stolicy z Projektem. Początek meczu o godzinie 20:30, transmisja w Polsacie Sport.

Częstochowscy siatkarze są uznawani za rewelację sezonu 2023/24. Zespół prowadzony przez trenera Leszka Hudziaka z powodzeniem odnalazł się w PlusLidze i po 14. kolejkach zajmuje wysokie jak na beniaminka 10. miejsce miejsce w tabeli. Co więcej drużyna Norwida z meczu na mecz rozkręca się i bez kompleksów wygrała pod rząd, trzy ostatnie pojedynki, nie tracąc przy tym nawet jednego punktu (kolejno z KGHM Cuprum Lubin 3-1, Bogdanką LUK Lublin 3-1 oraz Treflem Gdańsk 3-1).

Kolejny rywal częstochowskich siatkarzy to już jednak ścisła czołówka siatkarskiej elity. Projekt Warszawa z dorobkiem 35. punktów zajmuje drugie miejsce i legitymuje się bilansem 12. wygranych przy jedynie 2 porażkach. Zespół ze Stolicy z pewnością będzie podwójnie zmotywowany, gdyż będzie chciał się odbić po ostatnim niepowodzeniu, gdzie niespodziewanie łatwo uległ Indykpolowi AZS Olsztyn 3-0.

Mecz rozegrany zostanie w Arenie Ursynów. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 20:30. 

▶ Projekt Warszawa – Exact Systems Hemarpol

Arena Ursynów, Godz. 20:30

Transmisja Polsat Sport

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2024. KLUB SPORTOWY NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.