Wracamy do gry! Rywalem Norwida, Trefl Gdańsk.

Po świąteczno-noworocznej przerwie siatkarze Exact Systems Hemarpol Częstochowa wracają do gry. Błękitno-granatowi już jutro o godzinie 15:45 w Hali Sportowej Częstochowa zmierzą się w meczu 14. kolejki PlusLigi z Treflem Gdańsk. Transmisja meczu w Polsacie Sport.

Częstochowianie, którzy udanie, dwoma wygranymi z rzędu zakończyli 2023 rok, już w środę staną przed szansą przedłużenia zwycięskiej passy. Zespół prowadzony przez trenera Leszka Hudziaka w Hali Sportowej Częstochowa rozegra mecz 14. serii spotkań siatkarskiej elity. Przeciwnikiem beniaminka PlusLigi będzie Trefl Gdańsk. 

Drużyna gdańskich lwów zajmuje wysokie 5. miejsce w tabeli. Po rozegraniu 13. meczów gdańszczanie zgromadzili na swoim koncie 25 punktów i legitymują się bilansem ośmiu zwycięstw i pięciu porażek.

W zespole Trefla wyróżniają się atakujący Kewin Sasak (obecnie najlepiej punktujący siatkarz PlusLigi) oraz przyjmujący Mikołaj Sawicki. Drużynę prowadzi Igor Juricić.

Gracze Norwida z całą pewnością liczą na gorący doping własnych kibiców, którzy z meczu na mecz, coraz liczniej wypełniają częstochowski obiekt na Żużlowej 4. Bilety na mecz można cały czas nabywać za pośrednictwem platformy KupBilet.pl oraz stacjonarnie w salonach Empik i Kolporter.

Exact Systems Hemarpol Częstochowa – Trefl Gdańsk

Hala Sportowa Częstochowa, ul. Żużlowa 4 

Godz. 15:45

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2024. KLUB SPORTOWY NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.