W niedzielę w Wieluniu zagramy o przełamanie.

Po trzech przegranych meczach z rzędu drużyna Exact Systems Hemarpol Częstochowa w najbliższą sobotę uda się do Wielunia, by dzień później powalczyć o przełamanie z Barkomem Każany Lwów. Początek meczu o godzinie 20:30.

Częstochowianie, którzy po 10. rozegranych kolejkach zajmują 12. lokatę z dorobkiem 8 punktów ostatnio odnotowali trzy przegrane z rzędu. Najpierw z Asseco Resovią 1-3, a następnie kolejno po tie-breaku z GKSem Katowice oraz Eneą Czarnymi Radom. 

Już w najbliższą niedzielę Norwid będzie miał jednak okazję do przełamania. Podopieczni trenera Leszka Hudziaka udadzą się do Wielunia, gdzie swoje mecze gościnnie rozgrywa Barkom Każany Lwów.

Ukraińska ekipa również w PlusLidze gra ze zmiennym szczęściem. 10. zdobytych oczek w 10. meczach pozwoliło lwowianom uplasować się na 11 pozycji.

Pojedynek dwóch sąsiadów z ligowej tabeli zapowiada sportowe emocje, których będziemy mogli doświadczyć już w niedzielny wieczór. Początek meczu wyznaczono na godzinię 20.30. Transmisja w Polsacie Sport 

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.