Mikołajkowy mecz z Eneą Czarnymi Radom.

Już jutro o godzinie 15:45 w Hali Sportowej Częstochowa (Żużlowa 4) zespół Exact Systems Hemarpol Częstochowa rozegra mikołajkową 10. kolejkę PlusLigi. Rywalem gospodarzy będzie Enea Czarni Radom. Wstęp na to spotkanie jest bezpłatny dla Wszystkich kibiców. Transmisja w Polsacie Sport News.

Mecz z Eneą Czarnymi Radom jest Mikołajkowym prezentem dla wszystkich sympatyków częstochowskiego Norwida, którzy pojedynek 10. kolejki PlusLigi będą mogli zobaczyć „na żywo” zupełnie za darmo! 

Na świąteczną atmosferę z pewnością liczymy na trybunach Hali Sportowej Częstochowa, jednak na parkiecie zapowiada się bardzo emocjonujący pojedynek, który może się okazać kluczowy w kontekście uzyskania bezpiecznej przewagi nad ostatnią drużyną w tabeli, skazaną na degradacji z najwyższej klasy rozgrywkowej.

Po rozegraniu 9. serii spotkań częstochowianie zbudowali 7. punktową przewagę nad „czerwoną latarnią”, którą właśnie są siatkarze z Radomia. Ewentualne zwycięstwo w czwartkowe popołudnie za trzy oczka sprawiłoby, iż przewaga Norwida wzrosłaby, aż do 10 punktów. 

Przed mecze o wadze tego spotkania mówi trener błękitno-granatowych Leszek Hudziak – Mecz z Czarnymi Radom jest pojedynkiem za „sześć punktów”, podchodzimy do niego spokojnie, wyciągnęliśmy wnioski z ostatniego meczu z GKSem Katowice. Zespół z Radomia jest doświadczony, ostatnie miejsce, które obecnie zajmuje nie odzwierciedla potencjału tej drużyny. Mają swoje dobre strony, na czele z Serbskim atakującym Meljanacem. – zakończył szkoleniowiec Norwida.

Zespół Enei Czarnych Radom rozegrał 9. meczów, wszystkie przegrała, nie zdobywając punktu. W dorobku ma jedynie wygrane dwa pojedyncze sety. Jutrzejsze spotkanie to idealna okazja do tego by zrehabilitować się za ostatnie niepowodzenie i ponownie zaznać smaku zwycięstwa. Liczymy na Wasze wsparcie!

W czasie meczu przeprowadzimy zbiórkę artykułów dla Domu Dziecka. Prosimy o wsparcie tej szczytnej akcji. Przynosić można słodycze, przybory szkolne, środki czystości. Liczymy na Waszą hojność.

Marek Osuchowski

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.