Gramy V kolejkę PlusLigi. Rywalem PSG Stal Nysa.

Już dziś kolejne ligowe emocje w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4. Exact Systems Hemarpol Częstochowa podejmie PSG Stal Nysa. Początek meczu punktualnie o godzinie 14:45.

Częstochowscy siatkarze mają za sobą dwa wyjazdowe pojedynki, teraz czas na kolejny mecz przed własną publicznością. Rywalem PSG Stal Nysa.

Exact Systems Hemarpol Częstochowa nie ma łatwego kalendarza spotkań na początku Plusligowego sezonu. Siatkarze Norwida grali już m.in. z Mistrzem Polski Jastrzębskim Węglem oraz Zdobywcą Ligi Mistrzów Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Teraz przyszedł czas na pojedynek z mniej utytułowanym rywalem PSG Stalą Nysa, co nie oznacza, że zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki. Dla Stali Nysa to czwarty z rzędu sezon spędzony w siatkarskiej elicie. Przed rokiem siatkarze z województwa opolskiego awansowali do fazy Play-Off, gdzie ostatecznie zajęli 7 lokatę.

– Zespół z Nysy znamy bardzo dobrze podczas okresu przygotowawczego spotkaliśmy się z nimi aż trzykrotnie. Zespół Stali charakteryzuje się bardzo mocną zagrywką oraz bardzo dobrym atakiem szczególnie na piłkach wystawianych z głębi pola – powiedział trener Norwida Leszek Hudziak.

W składzie na sezon 2023/34 możemy w ekipie Stali znaleźć m.in. takich siatkarzy jak El Graoui, Gierżot, Szczurek, czy Muzaj

Bilety do nabycia na KupBilet.pl oraz w sieciach Empik i Kolporter.

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.