W weekend zagramy w nyskim Turnieju Legend

Wkraczamy w decydujący etap przygotowań do sezonu 2023/24 w Pluslidze, lidze Mistrzów Europy. Drużyna Norwida w nadchodzący weekend rozegra mocno obsadzony Turniej Legend w Nysie. Półfinałowym rywalem błękitno-granatowych będzie PSG Stal Nysa. Początek meczu o 19:00.

Częstochowianie, dla których sezon 2023/24 będzie pierwszym w elitarnych rozgrywkach Plusligi intensywnie przygotują się do inauguracji. Podopieczni Leszka Hudziaka już 23 października o godzinie 17:30 w Hali Sportowej Częstochowa (Żużlowa 4) powalczą ze ślepskiem Malow Suwałki o pierwsze historyczne punkty w najwyższej klasie rozgrywkowej. Nim jednak do tego dojdzie, Exact Systems Hemarpol uda się do Nysy, gdzie w najbliższą sobotę oraz niedzielę rozegra Turniej Legend z udziałem; PSG Stali Nysa, Aluronu CMC Warty Zawiercie oraz Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

W sobotni wieczór częstochowianie zmierzą się w półfinałowym starciu z PSG Stalą Nysa, w drugiej parze Aluron CMC podejmie ZAKSę. Zwycięzcy meczów zmierzą się dzień później w wielkim finale, a drużyny pokonane w meczu o 3 miejsce.

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.