Ninesquared partnerem techniczny Norwida

Włoska firma Ninesquared została partnerem technicznym zespołu Exact Systems Hemarpol Częstochowa na sezon 2023/24.

Dzięki nawiązanej współpracy częstochowianie na parkietach Plusligi będą występować w dedykowanych strojach meczowych zaprojektowanych i stworzonych wyłącznie z myślą o Norwidzie. 

Jesteśmy dumni z możliwości rozpoczęcia z Norwidem Częstochowa wspólnej ekscytującej podróży. Dla Ninesquared jest to inauguracyjny rok w Polsce, a nasza marka ma na celu wzmocnienie doświadczeń fanów, wprowadzając na nowy rynek ekskluzywną linię merchandisingową, która oddaje istotę ducha klubu i sportowej rywalizacji. Siatkówka to coś więcej niż tylko sport — to kultura, styl życia i społeczność. Nasze partnerstwo ucieleśnia te uczucia, gdy jednoczymy się, aby dostarczać kibicom najwyższej jakości sprzęt, który nie tylko celebrował będzie ich przywiązanie do barw klubowych, ale także stanie się symbolem wspólnej miłości do gry. Partnerstwo Ninesquared i Norwida Częstochowa oznacza wspólne oddanie się pasji jaką jest siatkówka. Nasza marka znana jest na całym świecie ze swoich innowacyjnych projektów, najwyższej jakości oraz zróżnicowanych materiałów. Jest podekscytowany współpracą z takim klubem jak Norwid, który odzwierciedla wszystkie nasze wartości i pasję – powiedział Lorenzo Gallosti, Dyrektor generalny Ninesquared.

Niebawem ruszy oficjalny sklep internetowy, gdzie każdy kibic będzie mógł zaopatrzyć się w swoje gadżety kibica z lini marki Ninesquared.

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.