Ceny biletów oraz karnetów w sezonie 2023/24.

Na dzisiejszej konferencji prasowej Klub Sportowy Exact Systems Hemarpol Częstochowa przedstawił ceny oraz sposób dystrybucji karnetów sezonowych oraz biletów na pojedyncze spotkania błękitno-granatowych w kampanii 2023/24 w PlusLidze.

Sprzedaż kart sezonowych ruszy w najbliższych dniach i będzie prowadzona dwutorowo – stacjonarnie w siedzibie klubu oraz za pośrednictwem platformy kupbilet.pl! Wspieraj Exact Systems Hemarpol Częstochowa w walce o ligowe punkty, oglądając na żywo mecze rozgrywane w hali przy Żużlowej 4!

Karnety będzie można nabywać w czterech różnych wariantach; VIP, GOLD, STANDARD (normalny, ulgowy) oraz KLUB KIBICA NORWID. Ceny oraz sektory przydzielone do poszczególnych pakietów szczegółowo opisano na grafice poniżej. Poniżej znajdują się również ceny biletów na pojedyńcze mecze częstochowskich siatkarzy.

*Karnet oraz bilet ulgowy przysługuje uczniom i studentom do 26 roku życia, posiadającym ważną legitymację oraz seniorom, którzy ukończyli 60 rok życia,

*Dzieci do lat 12 bezpłatnie,

*Karnet obowiązuje na wszystkie mecze domowe w rozgrywkach Plusligi w rundzie zasadniczej sezonu 2023/24 oraz Pucharu Polski,

*Osoby niepełnosprawne uprawnione są do wejścia na mecz z opiekunem w cenie jednego biletu normalnego. 

*Podane ceny biletów dotyczą standardowych meczów ligowych. Ceny biletów na mecze ligowe z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębskim Węglem, Asecco Resovią Rzeszów oraz Aluronem CNC Wartą Zawiercie podamy w osobnym komunikacie. 

*Podane ceny dotyczą sprzedaży online za pośrednictwem strony kupbilet.pl, cena biletu w kasie biletowej w dniu meczu wyższa o 5 zł.

Zagwarantuj sobie miejsce w Hali Sportowej Częstochowa podczas domowych meczów Exact Systems Hemarpolu Częstochowa w sezonie 2023/24! Sprzedaż karnetów rusza niebawem. Pamiętaj, że zakup karnetu to oszczędność względem biletów na pojedyncze spotkania.

Nie zwlekaj dłużej i zdecyduj który pakiet jest stworzony dla Ciebie!

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.