Zwycięzca Pucharu Challenge zagra w Norwidzie!

Aymen Bouguerra to kolejny siatkarz, który w przerwie między rozgrywkami dołączył do drużyny Exact Systems Norwid Częstochowa. 21-letni tunezyjski siatkarz występuje na pozycji przyjmującego.

Aymen Bouguerra urodził się 1 listopada 2001 roku. Mierzy 198 cm wzrostu i waży 98 kg. Ostatnie pięć lat spędził w lidze francuskiej. Najpierw przez cztery sezony występował w Narbonne Volley, z którym w 2022 roku zdobył Puchar Challenge, a w sezonie 2022/23 grał w zespole Alterna Stade Poitevin.

– Wybrałem klub Exact Systems Norwida Częstochowa ponieważ jest to dla mnie wspaniała okazja, aby móc rozwijać swoją dalszą karierę w Pluslidze, czyli w jednej z najbardziej wymagających i zarazem najlepszych lig starego kontynentu. Jest to dla mnie fantastyczna okazja do pokazania się w dobrym klubie i możliwość pracy z dobrym trenerem. Nie mogę doczekać się przyjazdu do Polski i rozpoczęcia nowego sezonu z Norwidem. Do zobaczenia wkrótce na polskich parkietach – powiedział po podpisaniu umowy Aymen Bouguerra.

Kadra Exact Systems Norwid Częstochowa na sezon 2023/24

przyjmujący: Damian Kogut, Krzysztof Gibek, Oskar Espeland, Kaleb Jenness, Aymen Bouguerra

rozgrywający: Tomasz Kowalski, Byron Keturakis

atakujący: Rafał Sobański, Mateusz Borkowski, Dawid Dulski

środkowi: Bartosz Schmidt, Bartłomiej Janus, Piotr Hain, Łukasz Rymarski

libero: Sho Takahashi, Marcin Jaskuła

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.