Krzysztof Gibek przedłużył kontrakt!

Nie zwalniamy tempa! W poniedziałek swoją przygodę z częstochowskim Norwidem zdecydował się kontynuować japoński libero Sho Takahashi, a dziś na podobny krok zdecydował się przyjmujący Krzysztof Gibek, który dalszą sportową karierę budował będzie w klubie spod Jasnej Góry!

– Jestem dumny, że będzie to mój kolejny – już trzeci sezon w drużynie Exact Systems Norwid Częstochowa. Pamiętam kiedy dołączyłem do rodziny norwidowskiej powiedziałem takie zdanie, że KS Norwid Częstochowa jest to klub – multimedalista rozgrywek młodzieżowych, a będziemy dążyć do tego aby zdobyć medal Tauron 1 ligi. Cieszę się, że udało nam się zrealizować ten cel w postaci złotego medalu i awansować do PlusLigi. Jedno wielkie marzenie już razem spełniliśmy, czas na kolejne – powiedział jeden z liderów Exact Systems Norwid Częstochowa Krzysztof Gibek.

Dla Krzysztofa Gibka będzie to trzeci sezon spędzony w błękitno-granatowych barwach. W minionym sezonie przyjmujący Norwida zdobył 304 punkty i był jednym z najskuteczniejszych siatkarzy, którzy wywalczyli z częstochowską drużyną historyczny awans do Plusligi.

Kadra Exact Systems Norwid Częstochowa na sezon 2023/24

przyjmujący: Damian Kogut, Krzysztof Gibek,

rozgrywający: Tomasz Kowalski,

atakujący: Rafał Sobański,

środkowi: Bartosz Schmidt,

libero: Sho Takahashi,

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.