The SHOw must go on! Sho Takahashi zostaje w Norwidzie!

Trwa budowa zespołu Exact Systems Norwid Częstochowa, który w sezonie 2023/24 po raz pierwszy w swojej ponad dwudziestoletniej historii zagra w jednej z najsilniejszych lig świata – Pluslidze. Kolejnym siatkarzem, który zdecydował się przedłużyć swój kontrakt i dalej będzie bronił błękitno-granatowych barw jest sympatyczny libero z Kraju Kwitnącej Wiśni – Sho Takahashi!

-Bardzo się cieszę, że w przyszłym sezonie znów zagram w zespole Norwida Częstochowa. Zdecydowałem się zostać w klubie na kolejny sezon, ze względu na wspaniałych kolegów, sztab trenerski oraz przede wszystkim fakt, że wreszcie będę mógł zagrać w Pluslidze. W kolejnym sezonie chcę mierzyć jeszcze wyżej i powalczyć wraz z naszymi wiernymi kibicami o jak najwięcej ligowych zwycięstw. Już nie mogę doczekać się startu sezonu 2023/24 – powiedział tuż po parafowaniu nowej umowy Sho Takahashi libero Exact Systems Norwid Częstochowa. 

Sho Takahashi dołączył do drużyny mistrza Tauron 1.Ligi Mężczyzn przed sezonem 2022/23 i z miejsca stał się wiodącą postacią w zespole. W rankingu najlepiej przyjmujących siatkarzy pierwszoligowych rozgrywek zajął drugą lokatę z wynikiem 57,52%.

Kadra Exact Systems Norwid Częstochowa na sezon 2023/24

przyjmujący: Damian Kogut,

rozgrywający: Tomasz Kowalski,

atakujący: Rafał Sobański,

środkowi: Bartosz Schmidt,

libero: Sho Takahashi,

Marek Osuchowski

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.