Wygrać i wrócić do Częstochowy!

Już jutro siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa udadzą się w podróż do stolicy Dolnego Śląska, gdzie dzień później stoczą arcyważny pojedynek z Chemeko System Gwardią Wrocław. Czwartkowy mecz będzie drugą półfinałową batalią obu zespołów o awans do finału Tauron 1.Ligi mężczyzn i bezpośrednie prawo gry o Plusligę. Początek konfrontacji punktualnie o 20:30, transmisja w Polsacie Sport.

Exact Systems Norwid Częstochowa po niedzielnej porażce przed własną publicznością w Hali Sportowej Częstochowa w pierwszym meczu półfinałowym Tauron 1.Ligi nie pozostawił sobie marginesu błędu i aby realnie myśleć o awansie do finału ligi musi wygrać najpierw czwartkowy mecz we Wrocławiu oraz decydujący pojedynek trzy dni później w Częstochowie.

Musimy pokazać, że jesteśmy fighterami bo jeśli tego nie zrobimy to raczej nie uda nam się powalczyć we Wrocławiu. W rewanżu  musimy pokazać charakter – powiedział kapitan błękitno-granatowych Rafał Sobański.

W drugiej półfinałowej parze MKS Będzin uległ w pierwszym pojedynku BKS Viśle Bydgoszcz 2-3. Drugi mecz rozegrany zostanie w czwartek o godzinie 17:30. Rywalizacja toczy się do dwóch wygranych spotkań.

Wygrani z półfinałowych par stoczą walkę o zwycięstwo w Tauron 1.Lidze Mężczyzn i awans do Plusligi, przegrani zagrają o miejsca 3-4.

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem na mecz i pomocą naszej drużynie głośnym dopingiem prosimy o kontakt – Natalia Zalas 673 207 650 i Bartosz Cekus 725 257 776. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.