Bartosz Schmidt zostaje z nami!

W dalszym ciągu trwa kompletowanie zespołu na sezon 2023/24 w Exact Systems Norwid Częstochowa. Kolejnym siatkarzem, który zdecydował się przedłużyć swój kontrakt jest środkowy Bartosz Schmidt. – Gdy dostałem propozycję pozostania w Norwidzie długo się nie zastanawiałem i bardzo cieszę się, że kolejny sezon będę bronił błękitno-granatowych barw – przyznał nasz siatkarz.

Bartosz Schmidt przed sezonem 2022/23 dołączył do zespołu Norwida i z miejsca stał się jednym z liderów częstochowskiej drużyny. Nasz środkowy rozegrał 22 pojedynki w błękitno-granatowych barwach. Zdobył 155 punktów w rundzie zasadniczej (94 w ataku, 53 w bloku oraz 8 bezpośrednio z zagrywki).

Gdy dostałem propozycję pozostania w Norwidzie długo się nie zastanawiałem i bardzo cieszę się, że kolejny sezon będę bronił błękitno-granatowych barw. Widzę jak klub rozwija się na każdej płaszczyźnie, a wspaniali kibice tworzą niesamowitą atmosferę w hali. Dziękuje Klubowi za zaufanie, mam nadzieję, że razem uda nam się awansować do Plusligi i dać kibicom, jak najwięcej sportowych emocji, na najwyższym poziomie.

Kadra Exact Systems Norwid Częstochowa na sezon 2023/24

przyjmujący: Damian Kogut,

rozgrywający: Tomasz Kowalski,

atakujący: Rafał Sobański,

środkowi: Bartosz Schmidt,

libero:

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.