W Hali Orbita zagramy z Gwardią.

Drużynie Exact Systems Norwid Częstochowa do zakończenia rundy zasadniczej pozostały do rozegrania już tylko dwa wyjazdowe pojedynki, w najbliższy czwartek z Chemeko-System Gwardią Wrocław oraz w sobotę 15-ego kwietnia z Legią Warszawa. Stawką obu pojedynków może okazać się pierwsza lokata w Tauron 1.Lidze Mężczyzn.

Częstochowski Norwid na dwi kolejki przed zakończeniem fazy zasadniczej w rozgrywkach Tauron 1.Ligi Mężczyzn z dorobkiem 67 punktów plasuje się na drugim miejscu w tabeli ze stratą dwóch punktów do lidera z Będzina. 

Błękitno-granatowi by móc realnie myśleć o wygraniu pierwszej części sezonu muszą najbliższe dwa pojedynki wygrać i liczyć na potknięcie MKSu w spotkaniach z Lechią Tomaszów Mazowiecki, bądź BKSem Visłą Proline Bydgoszcz.

Jedno jest pewne, bez względu na wyniki ostatnich dwóch kolejek siatkarze spod Jasnej Góry zajmą jedną z dwóch czołowych lokat w Tauron 1.Lidze i do fazy play-off przystąpią rozstawieni.

Rywalem podopiecznych trenera Leszka Hudziaka w meczu 29 kolejki zaplecza Plusligi będzie zespół Chemeko-System Gwardii Wrocław, czyli aktualnie trzecia siła kampanii 2022/23. Drużyna prowadzona przez doskonale znanego częstochowskim kibicom Dawida Murka w 28 kolejkach wygrywała dwadzieścia raz, a ośmiokrotnie z parkietu schodziła pokonana.

Pierwsze spotkanie obu zespołów rozgrywane w Hali Sportowej Częstochowa wygrali gospodarze pozwalając ugrać tylko jedną partię siatkarzom z dolnego śląska.

Czwartkowy pojedynek rozegrany zostanie w Hali Orbita. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 20:00.

Chemeko-System Gwardia Wrocław – Exact Systems Norwid Częstochowa

06.04.2023 | G: 20:00 | Hala Orbita

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.