Damian Kogut z nowym kontraktem!

Trwa budowa zespołu na sezon 2023/24 w Exact Systems Norwid Częstochowa. Po Rafale Sobańskim i Tomaszu Kowalskim chęć na kontynuację swojej przygody z „błękitno-granatowymi” wyraził przyjmujący Damian Kogut. –  Bardzo się cieszę, że będę mógł kontynuować grę w Norwidzie w następnym sezonie. Widzę jak Klub prężnie się rozwija i chcę z nim sięgać po najwyższe cele – przyznał nasz siatkarz.

Damian Kogut przed sezonem 2022/23 po rocznej przerwie na występy w Plusligowym GKSie Katowice powrócił do zespołu Norwida. Nasz przyjmujący jest kluczowym zawodnikiem w talii trenera Leszka Hudziaka. Po 27 rozegranych kolejkach Tauron 1.Ligi Mężczyzn jest najlepiej punktującym siatkarzem w drużynie spod Jasnej Góry oraz czwartym najlepiej przyjmującym zawodnikiem w całej pierwszej lidze. „Kogi” został czterokrotnie wyróżniony statuetką najlepszego zawodnika meczu. Dla „błękitno-granatowych” zdobył już 363 punkty.

Bardzo się cieszę, że będę mógł kontynuować grę w Norwidzie w następnym sezon. Widzę jak Klub prężnie się rozwija i chce z nim sięgać po najwyższe cele. Liczę na to, że uda nam się już w tym roku awansować do PlusLigi i sprawdzić swój poziom na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Bardzo dziękuje prezesom, trenerom oraz kibicom za zaufanie. Obiecuję, że dam z siebie wszystko, aby się odwdzięczyć – zakończył Damian Kogut.

Kadra Exact Systems Norwid Częstochowa na sezon 2023/24

przyjmujący: Damian Kogut,

rozgrywający: Tomasz Kowalski,

atakujący: Rafał Sobański,

środkowi:

libero:

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.