Tomasz Kowalski zostaje w Norwidzie!

Kolejnym zawodnikiem, który pojawi się w składzie Exact Systems Norwid Częstochowa w następnym sezonie jest doświadczony rozgrywający – Tomasz Kowalski. – Mam nadzieję, że to co po części „zabrałem” jako zawodnik AZS-u, będę mógł oddać częstochowskiej siatkówce grając razem z Norwidem – podkreślił nasz zawodnik.

Obecny sezon jest dla Tomasza Kowalskiego trzecim w barwach zespołu Exact Systems Norwid Częstochowa. Nasz rozgrywający w kampanii 2022/23 jest jednym z liderów zespołu, który odpowiada za kreowanie gry błękitno-granatowych. Został wyróżniony trzykrotnie statuetką najlepszego siatkarza meczu i zdobył łącznie 71 punktów.

Powoli kończy się mój trzeci sezon w Norwidzie Częstochowa, dlatego zadowolony jestem, że to nie jest jeszcze koniec naszej współpracy. Niezwykłą satysfakcję mam jak ten zespół, jak i cały Klub rośnie z każdym rokiem. Choć wiem jak ciężkie zadanie stoi przed nami, to mam nadzieję, że to co po części „zabrałem” jako zawodnik AZS-u, będę mógł oddać częstochowskiej siatkówce grając razem z Norwidem. Bardzo dziękuję za zaufanie, które tu otrzymałem, mam również nadzieję godnie reprezentować Klub przez kolejne dwa lata. Do zobaczenia w fazie play off w Częstochowie!

Tomasz Kowalski jest drugim siatkarzem, który w ostatnich dniach zdecydował się na dłużej związać swoją dalszą karierę siatkarską z częstochowskim Norwidem. Przed kilkoma dniami informowaliśmy o przedłużeniu kontraktu z kapitanem Rafałem Sobańskim.

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.