Rafał Sobański na dłużej w Norwidzie!

Exact Systems Norwid Częstochowa rozpoczyna budowę zespołu na sezon 2023/24. Pierwszym zawodnikiem, który zdecydował się pozostać w klubie spod Jasnej Góry i tym samym dalej bronić błękitno-granatowych barw jest nasz kapitan Rafał Sobański.

Rafał Sobański to jeden z liderów częstochowskiego Norwida. W dotychczasowych rozgrywkach, aż sześciokrotnie wybierany był najlepszym zawodnikiem meczu. W 26 pojedynkach Tauron 1.Ligi Mężczyzn zdobył łącznie 253 punkty. „Fafik” co pokazuje aktualny sezon jest zawodnikiem uniwersalnym, który doskonale czuje się zarówno na pozycji przyjmującego jak i atakującego.

Bardzo się cieszę, że w kolejnym sezonie będę mógł dalej reprezentować zespół Norwida. Bardzo wierzę, że uda nam się przywrócić PlusLigę w Częstochowie i chce być częścią tego projektu. Na pewno duży wpływ na moją decyzję miała świetna atmosfera jaka panuje w zespole i w klubie. Dziękuję kibicom i Klubowi za zaufanie, dam z siebie wszystko w kolejnym sezonie, aby się odwdzięczyć  – powiedział kapitan błękitno-granatowych Rafał Sobański.

Niebawem informować będziemy o kolejnych siatkarzach, którzy dołączą do zespołu Exact Systems Norwid Częstochowa w sezonie 2023/24.

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.