Cel jest jasny - jedziemy po 3 punkty! W sobotę zagramy z BASem Białystok

Już dziś siatkarze częstochowskiego Norwida wyruszą w drogę do oddalonego o ponad 400 km „serca Podlasia” – Białegostoku, gdzie dzień później stoczą pojedynek 26. kolejki Tauron 1.Ligi Mężczyzn z miejscowym BASem. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 18:00.

Runda zasadnicza Tauron 1.Ligi Mężczyzn wkracza w decydującą fazę. Częstochowscy siatkarze, którzy przewodzą stawce 16 zespołów zaplecza Plusligi mają do rozegrania jeszcze 5 pojedynków i tylko dwa „oczka” przewagi nad drugim MKSem Będzin. Każde potknięcie Norwida może zostać więc wykorzystane przez rywali, dlatego trzeba zachować czujność na co zwraca uwagę przyjmujący Artur Sługocki.

Przygotowania do meczu z Białymstokiem idą w dobrym kierunku, mobilizacja i nastawienie w drużynie są wysokie ponieważ chcemy utrzymać pierwszą lokatę w lidze, a jak wiadomo na górze tabeli jest ciasno. Nie lekceważymy drużyny przeciwnej, mimo że w tym spotkaniu to my jesteśmy faworytem. Cel jest jasny – jedziemy po 3 pkt, musimy wyjść na to spotkanie w pełni skoncentrowani. Nie możemy gubić punktów, bo są one teraz ważne w kontekście zbliżających się Play-off – zakończył „Sługi”.

 

Zespół BASu Białystok zajmuje aktualnie 12 lokatę z dorobkiem 30 punktów (bilans 9-16). Pierwszy pojedynek obu drużyn zdecydowanie padł łupem częstochowian, którzy rozprawili się z rywalem wciągu 71 minut (3-0).

BAS Białystok – Exact Systems Norwid Częstochowa
18.03.2022, Godzina 18:00
Sędzia pierwszy: Krzysztof Wojtunik
Sędzia drugi: Adam Taroń
Komisarz: Andrzej Wołkowycki
Kwalifikator: Jacek Sęk

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.