Pojedynek dwóch biegunów. Zagramy z SMSem PZPS Spała.

Lider rozgrywek Tauron 1.Ligi Mężczyzn, zespół Exact Systems Norwid Częstochowa w czwartkowy wieczór w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4 podejmie outsidera pierwszoligowych rozgrywek SMS PZPS Spałę. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:00.

Zespoły z Częstochowy oraz Spały znajdują się na przeciwległych siatkarskich biegunach. Norwid kroczy od zwycięstwa, do zwycięstwa pewnie zmierzając do wygrania rundy zasadniczej sezonu 2022/23. Zgoła inaczej jest w przypadku SMSu Spała. Niedoświadczony zespół spalskiej młodzieży w obecnej kampanii jeszcze nie wygrał. Zanotował za to 22 kolejne porażki zyskując przy tym jedynie dwa punkty oraz trzynaście wygranych setów.

Błękitno-granatowi są więc „na papierze” murowanych kandydatem do zwycięstwa jednak rywalizacja sportowa ma to do siebie, że swoją wyższość należy udowodnić w bezpośrednim pojedynku na parkiecie.

Pierwszy pojedynek obu zespołów zakończył się szybkim zwycięstwem błękitno-granatowych 3-0. Wszyscy liczą więc, że spotkanie rewanżowe również będzie miało podobny przebieg, a ekipa prowadzona przez trenera Leszka Hudziaka odniesie dziewiętnastą wygraną na zapleczu Plusligi.

Bilety na pojedynek z SMSem PZPS Spała będzie można nabyć bezpośrednio przed meczem w kasie Hali Sportowej Częstochowa.

Exact Systems Norwid Częstochowa – SMS PZPS Spała

23.02.2023 Godzina 20:00

Sędzia pierwszy: Patryk Wierzbowicz
Sędzia drugi: Mirosław Pałka
Komisarz: Sebastian Michalak
Kwalifikator: Wojciech Kasprzyk

Marek Osuchowski

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.