Trenerski głos po meczu.

Exact Systems Norwid Częstochowa wygrał sobotni pojedynek z AZSem AGH Kraków i zachował pozycję lidera Tauron 1.Ligi Mężczyzn. Spotkanie podsumował szkoleniowiec błękitno-granatowych Leszek Hudziak.

Bardzo cieszymy się, że udało nam się zrewanżować drużynie z Krakowa za pierwsze spotkanie, które przegraliśmy na ich terenie 2:3. Mimo, iż mogłoby się wydawać, że spotkanie przebiegło łatwo i przyjemnie to do końca tak nie było. AZS AGH Kraków stawiał bardzo mocny opór szczególnie na początku i w środkowej części seta. W tej fazie gra toczyła się punkt za punkt. Natomiast później wygrywaliśmy doświadczeniem i chłodną głową w ważnych piłkach. Cała drużyna zasługuje na wielkie brawa. Natomiast należy wyróżnić Damiana Koguta, który swoją grą zachował się niczym szewc Skub i zasłużenie zdobył statuetkę MVP.

Kolejny pojedynek częstochowski Norwid stoczy już w najbliższy piątek 27-ego stycznia w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4. Rywalem błękitno-granatowych będzie zespół Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Bilety do nabycia w kasie hali na godzinę przed rozpoczęciem spotkania.

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.