Jutro zagramy o ćwierćfinał Tauron Pucharu Polski

W środowe późne popołudnie siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa rozegrają w Hali Sportowej Łagisza w Będzinie mecz IV rundy Tauron Pucharu Polski. Rywalem błękitno-granatowych będzie zespół MKSu Będzin, zaś stawką awans do najlepszej ósemki w Polsce. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:00.

Do tej pory zarówno częstochowianie jak i będzinianie w rozgrywkach Tauron Pucharu Polski grali bezbłędnie notując po dwie przekonywujące wygrane bez straty choćby seta. (Norwid wygrywał kolejno z Volley Dąbrową Górniczą i SMSem PZPS Spała II, a MKS Będzin odprawił Volley Team Bobrowniki oraz ZAKSę Strzelce Opolskie).

Ty razem, któraś z pierwszoligowych ekip będzie musiała zaznać goryczy porażki i pożegnać się z rozgrywkami o krajowy puchar. Na zwycięzcę jutrzejszego pojedynku czeka już rewelacja rozgrywek Plusligi Aluron CMC Warta Zawiercie.

Zarówno podopieczni Leszka Hudziaka jak i Wojciecha Serafina z powodzeniem prezentują się w dotychczasowym sezonie Tauron 1.Ligi. Oba zespoły zgromadziły po 35 punktów i zajmują kolejno drugą i trzecią lokatę w tabeli.

W obecnej kampanii raz doszło już do rywalizacji częstochowsko-będzińskiej. Wówczas po pasjonującym pojedynku, ponad dwugodzinnej batalii i rozegraniu pięciu setów, nieznacznie szalę zwycięstwa przechylili na swoją stronę siatkarze Exact Systems Norwida Częstochowa. 

Rozgrywki Tauron Pucharu Polski rządzą się jednak swoimi prawami, a o końcowym wyniku przekonamy się już jutro, gdy ostatnia piłka dotknie parkietu w Hali Sportowej Łagisza.

▶ MKS Będzin – Exact Systems Norwid Częstochowa
Hala Sportowa Łagisza | Godzina 18:00

Marek Osuchowski

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.