Obronić "Twierdzę Częstochowa". Jutro gramy z PSG KPS Siedlce.

Siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa śrubują serię kolejnych meczów bez porażki. Tym razem już jutro powalczą z PSG KPS Siedlce o dziewiąte z rzędu zwycięstwo. Początek spotkania w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4 zaplanowano na godzinę 17:00. Wejściówki do nabycia na e-bilet.pl.

Częstochowski Norwid w ostatnim czasie nie zawodzi swoich kibiców. Błękitno-granatowi pod wodzą nowego szkoleniowca – Leszka Hudziaka odnieśli sześć kolejnych zwycięstw w rozgrywkach Tauron 1.Ligi oraz dwa w Tauron Pucharze Polski. To sprawiło, iż siatkarze spod Jasnej Góry są w czubie zaplecza Plusligi i tracą jedynie cztery punkty do Gwardii, która przewodzi całej stawce klubów walczących o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Co ciekawe Exact Systems Norwid Częstochowa w kampanii 2022/23 jest zespołem niepokonanym na własnym parkiecie! Teraz „Twierdzy Częstochowa” przyjdzie Norwidowi bronić przed siódmą drużyną Tauron 1.Ligi.

Zespół z województwa mazowieckiego prowadzony przez Mateusza Grabdę w dwunastu rozegranych pojedynkach zwyciężał siedmiokrotnie, a pięciokrotnie schodził z parkietu pokonany.

Ekipy z Częstochowy i Siedlec do tej pory konfrontowały się ze sobą ośmiokrotnie. Bilans zdecydowanie korzystniej wypada dla Norwida, który aż siedem spotkań rozstrzygał przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę, a tylko raz z parkietu musiał schodzić zaznając goryczy porażki (2-3).

PSG KPS Siedlce to jest w tej chwili nasze najważniejsze zadanie. Skupiamy się wyłącznie na tej konfrontacji. Chcemy utrzymać zwycięską passę – powiedział trener częstochowskiego zespołu Leszek Hudzik przed jutrzejszym pojedynkiem.

Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków do czynnego wsparcia błękitno-granatowych w walce o kolejne ligowe punkty! Przyjdź na mecz i graj razem z nami! Bilety można nabywać cały czas poprzez platformę e-bilet.pl oraz na godzinę przed meczem w kasie HSC przy ulicy Żużlowej 4.

▶ Exact Systems Norwid Częstochowa – PSG KPS Siedlce 

Hala Sportowa Częstochowa | Żużlowa 4 | Godzina 17:00

Marek Osuchowski

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.