Szybko, łatwo i przyjemnie! Norwid w IV rundzie Pucharu Polski!

Po dość jednostronnym pojedynku Exact Systems Norwid Częstochowa melduje się w IV rundzie Tauron Pucharu Polski. Błękitno-granatowi bez straty seta ograli gospodarzy – SMS PZPS II Spałę i czekają na rywala w kolejnej rundzie rozgrywek o krajowy puchar.

Siatkarze spod Jasnej Góry wyraźnie dominowali w całym spotkaniu, nie pozwalając mniej doświadczonemu zespołowi z województwa łódzkiego na zdobycie choćby jednego seta.

Ostatecznie częstochowianie wygrali kolejno do 18, 16 i 20 udowadniając swoją wyższość nad rywalem.

Przeciwnikiem podopiecznych trenera Leszka Hudziaka w IV rundzie Tauron Pucharu Polski będzie zwycięzca z konfrontacji ZAKSA Strzelce Opolskie – MKS Będzin.

Warto podkreślić, iż dla częstochowskiego Norwida była to już ósma z rzędu wygrana w rozgrywkach Tauron 1.Ligi Mężczyzn oraz Tauron Pucharze Polski.

Równocześnie przypominamy wszystkim naszym sympatykom, że już w najbliższą sobotę w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4 rozegramy kolejne ligowe starcie. Naszym rywalem będzie PSG KPS Siedlce. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Bilety do nabycia na e-bilet.pl oraz w kasie hali na godzinę przed rozpoczęciem meczu.

▶ SMS PZPS II Spała – Exact Systems Norwid Częstochowa 0-3 (18-25, 16-25, 20-25)