Utrzymać zwycięską passę! W sobotę zagramy z BKS Visłą Bydgoszcz!

Już w najbliższą sobotę 19-ego listopada w Hali Immobile Łuczniczka w Bydgoszczy zespół Exact Systems Norwid Częstochowa zmierzy się w meczu 10. kolejki Tauron 1.Ligi z BKSem Visłą. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Częstochowski Norwid nie zwalnia tempa i po czterech kolejnych zwycięstwach, trzech ligowych (Olimpia Sulęcin 3-2, SMS Spała 3-0, MKS Będzin 3-2) oraz pucharowym z Volley Dąbrowa Górnicza (3-0) spróbuje podtrzymać zwycięską passę. Zadanie nie będzie łatwe bo na drodze podopiecznych Leszka Hudziaka stanie zespół BKSu Visły Bydgoszcz. 

Ekipa z Bydgoszczy ma bardzo dobrego szkoleniowca, Michała Masnego, który niedawno wszedł na ławkę trenerską. Generalnie będziemy się przygotowywać do tego starcia tak jak m.in. do meczu z Będzinem. Nie klasyfikujemy przeciwników na mocniejszych, czy słabszych. Czy to np. MKS Będzin, bądź nasz najbliższy oponent, BKS Bydgoszcz. Do każdego spotkania staramy się przygotować jak najbardziej profesjonalnie – powiedział Leszek Hudziak, szkoleniowiec Exact Systems Norwida.

Błękitno-granatowi opromienieni serią zwycięstw pod wodzą nowego szkoleniowca będą z całą pewnością za wszelką cenę dążyć do kolejnej wygranej, która w znaczący sposób mogłaby przybliżyć częstochowian do ścisłej czołówki Tauron 1.Ligi.

 

▶ BKS Visła Proline Bydgoszcz – Exact Systems Norwid Częstochowa 19.11.2022 Godz. 17:00

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.