Lider zawita do Częstochowy. Norwid - MKS Będzin już jutro!

Już jutro 11-ego listopada o godzinie 16:00 w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4 meczem Exact Systems Norwid Częstochowa – MKS Będzin zainaugurujemy 9. kolejkę Tauron 1.Ligi. Spotkanie lidera rozgrywek z szóstą ekipą zaplecza Plusligi zapowiada się nad wyraz interesująco. Bilety do nabycia na e-bilet.pl.

Goście z Będzina to aktualny lider Tauron 1.Ligi. Po rozegraniu ośmiu kolejek MKS legitymuje się siedmioma wygranymi i tylko jedną porażką. Podopieczni Wojciecha Serafina zgromadzili łącznie 21 punktów, o sześć więcej od błękitno-granatowych. Zawodnicy Norwida zdają sobie sprawę z siły rywala jednak zapewniają, że walka o końcowe zwycięstwo toczyć się będzie do ostatniej piłki.

Od początku tygodnia każdy z nas jest zmobilizowany na drużynę z Będzina. Wszyscy wiemy, że przyjeżdżają do nas klasowi zawodnicy, którzy zajmują aktualnie pozycję lidera i będą chcieli ją utrzymać. Na pewno będzie to ciężki pojedynek rozgrywany do ostatniej piłki, ale jesteśmy bardzo dobrze przygotowani mentalnie i fizycznie. Już przed meczem ze Spałą nasz cykl przygotowań był skierowany właśnie na ten mecz – powiedział Artur Sługocki.

Częstochowianie po ostatnich perturbacjach związanych ze zmianą szkoleniowca wydają się wychodzić na prostą. Zespół prowadzony przez trenera Leszka Hudziaka wygrał dwa ostatnie pojedynki, najpierw po tie-breaku z Olimpią Sulęcin, a przed tygodniem z SMSem Spała 3-0.

Mecz ze Spałą, zagraliśmy według naszych założeń, wszystko ułożyło się według naszego planu, staraliśmy się zagrać bezbłędnie co zaowocowało pewną wygraną. Serdecznie zapraszamy na mecz wszystkich kibiców – zakończył przyjmujący Exact Systems Norwid Częstochowa.

Jednym z atutów częstochowskiego Norwida będzie z całą pewnością głośny doping Klubu Kibica, który z każdym kolejnym meczem coraz prężniej rozwija się, dopingując błękitno-granatowych nie tylko na Żużlowej 4, ale również w pojedynkach wyjazdowych.

Bilety do nabycia na platformie e-bilet.pl oraz w dniu meczu, na godzinę przed rozpoczęciem spotkania w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4.

▶ Exact Systems Norwid Częstochowa – MKS Będzin – 11.11.2022 Godz. 16:00

Marek Osuchowski

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.