Zdobyć trzy punkty! W sobotę zagramy z SMSem Spała.

Już jutro siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa stoczą kolejny ligowy pojedynek. Tym razem zespół prowadzony przez trenera Leszka Hudziaka uda się w podróż do Spały, gdzie rozegra mecz w ramach ósmej kolejki Tauron 1.Ligi. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.

Przed tygodniem częstochowianie pod wodzą nowego trenera Leszka Hudziaka rozegrali zacięte spotkanie z Olimpią Sulęcin, które ostatecznie po ponad dwugodzinnym boju rozstrzygnęli na własną korzyść wygrywając 3-2. Teraz błękitno-granatowym przyjdzie zmierzyć się z rywalem, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Pojedynek ten jednak wcale nie musi skończyć się jednostronnym rezultatem, przed czym stara się przestrzegć sam szkoleniowiec Norwida.

– W sobotę gramy mecz z SMSem Spała. Rywal mimo, że zajmuje ostatnią lokatę w tabeli to jego potencjał jest na pewno dużo większy, co z resztą udowodnili w spotkaniu z Nową Solą. Do meczu podchodzimy bardzo skoncentrowani, mamy swoje założenia taktyczne, które będziemy starać się realizować. Mecz z Sulęcinem pokazał, że potrafimy przełożyć naszą dobrą grę ze sparingów na mecz ligowy. Niestety nasza gra jeszcze falowała nad czym sporo pracowaliśmy w tym tygodniu – powiedział Leszek Hudziak szkoleniowiec Norwida.

Zespół SMSu Spała to bardzo młody, perspektywiczny zespół skupiający najzdolniejszą młodzież, która trenuje w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. W siedmiu rozegranych spotkaniach zespół prowadzony przez trenera Sebastiana Pawlika zdobył jednak zaledwie jeden punkt i jest czerwoną latarnią Tauron 1.Ligi. Nic więc dziwnego, że celem dla zespołu Norwida na najbliższy pojedynek jest po prostu zwycięstwo i to najlepiej za trzy punkty. 

To jakim wynikiem ostatecznie zakończy się mecz SMSu Spała z Norwidem przekonamy się już jutro późnym popołudniem.

▶ SMS PZPS Spała – Exact Systems Norwid Częstochowa 5.11.2022 | G: 18:00

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.