Wrócić na zwycięskie tory. W niedzielę zagramy z Olimpią Sulęcin.

Już w najbliższą niedzielę 30-ego października o godzinie 17:00 w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4, Exact Systems Norwid Częstochowa pod wodzą nowego szkoleniowca rozegra mecz 7. kolejki Tauron 1.Ligi z Olimpią Sulęcin. Bilety do nabycia na e-bilet.pl oraz bezpośrednio w dniu meczu w kasie HSC.

Błękitno-granatowi po sześciu rozegranych kolejkach w Tauron 1. Lidze zajmują ósmą lokatę w tabeli, ostatnią gwarantującą udział w rundzie play off. Częstochowianie do tej pory grają ze zmiennym szczęściem, mecze zwycięskie przeplatają porażkami. Przed tygodniem zespół prowadzony przez trenera Piotra Gruszkę przegrał wyjazdowy mecz z Mickiewiczem Kluczbork 0-3, co w efekcie poskutkowało zmianą szkoleniowca. Od czwartku rolę pierwszego trenera pełni dotychczasowy drugi trener i statystyk Leszek Hudziak.

Najbliższym rywalem błękitno-granatowych w walce o ligowe punkty będzie zespół Olimpii Sulęcin. Drużyna z województwa lubuskiego zajmuje aktualnie dziewiątą pozycje. Z dorobkiem 9 punktów legitymuje się bilansem trzech zwycięstw i dwóch porażek. Przed tygodniem drużyna dowodzona przez trenera Łukasza Chajca wygrała 3-1 z AZSem AGH Kraków.

Niedzielne spotkanie obu drużyn zapowiada się bardzo interesująco. Będzie to też pierwszy sprawdzian dla nowego szkoleniowca Leszka Hudziaka, który zadebiutuje w tej roli. 

Bilety do nabycia na e-bilet.pl

▶ Exact Systems Norwid Częstochowa – Olimpia Sulęcin – 30.X.2022 | G:17:00

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.