Liga nabiera rozpędu. Jutro zagramy z Lechią w Tomaszowie.

W ostatni środowy wieczór mogliśmy się cieszyć ze zwycięstwa i trzech punktów zdobytych we Wrześni, a już jutro Exact Systems Norwid Częstochowa powalczy o kolejne ligowe punkty. Tym razem rywalem Norwida będzie Lechia Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie w Arenie Lodowej w Tomaszowie zaplanowano na godzinę 18:00.

W ostatnim pojedynku, znowu źle weszliśmy w mecz, a zawodnicy z Wrześni bardzo dobrze trzymali poziom w przyjęciu. Jednak nasza gra z każdym kolejnym punktem wyglądała coraz lepiej, co pokazuje końcowy rezultat tego pojedynku i to, że trzy punkty wylądowały ostatecznie na naszym koncie – podsumował ostatni występ błękitno-granatowych Daniel Popiela.

Jutro stoczymy kolejną bitwę w lidze, ale już dziś skupiamy się na tym meczu, by pokazać się z jak najlepszej strony i wygrać kolejny mecz.

Rywal jak każdy inny, będzie chciał pokazać charakter, z całą pewnością na własnym terenie są groźni, mają duży atut swojej publiczności i świetnego dopingu. Mam jednak nadzieje, że wynik będzie taki sam jak przed sezonem na Turnieju w Tomaszowie. Liczymy przede wszystkim na dobre widowisko i 3 punkty, które chcemy zabrać do Częstochowy – zakończył środkowy Exact Systems Norwid Częstochowa.

Najbliższy rywal częstochowskiego Norwida rozegrał trzy mecze w ramach kampanii 2022/23 w Tauron 1.Lidze. Dwukrotnie podopieczni Mateusza Mielnika przegrywali po pięciosetowych pojedynkach (BKS Visła Bydgoszcz oraz AZS AGH Kraków) oraz zdobyli trzy punkty w wyjazdowym pojedynku z BASem Białystok (3-1). Z dorobkiem pięciu punktów zespół z województwa łódzkiego zajmuje ósmą lokatę.

Trzy pozycje wyżej w tabeli Tauron 1.Ligi plasują się podopieczni trenera Piotra Gruszki. Dzięki dwóm zwycięstwom i nieznacznej porażce w Krakowie 2-3 zgromadzili siedem ligowych oczek.

Kto wyjdzie zwycięsko z konfrontacji Lechii z Norwidem? O tym dowiemy się już jutro późnym sobotnim popołudniem. 

▶ Lechia Tomaszów Maz. – Exact Sysyems Norwid Częstochowa G:18:00

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.