Odrabiamy zaległości. W środę zagramy z Krispolem.

Nie opadły jeszcze emocje związane z ostatnim meczem z AZSem AGH Kraków, a już dziś siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa udadzą się w podróż do Wrześni, gdzie dzień później rozegrają zaległy pojedynek 1. kolejki Tauron 1. Ligi z Krispolem. Początek meczu punktualnie o 18:30.

Pomimo ostatniej porażki w Krakowie jedziemy do Wrześni w jednym celu. Wyciągnęliśmy wnioski i chcemy odnieść zwycięstwo swoją skuteczną grą i dopisać kolejne punkty do ligowej tabeli. Wiemy jaką siatkówkę potrafimy prezentować i jaką ciężką pracę wkładamy podczas każdego treningu, aby stawać się coraz lepsi. Naszą siłą jest cały zespół i niezależnie od postawionych warunków przez przeciwnika będziemy zaangażowani w walkę o końcowy sukces w tym spotkaniu – mówi atakujący Tomasz Kryński tuż przed wyjazdem do Wrześni.

Najbliższy rywal częstochowian rozegrał w obecnej kampanii tylko jedno spotkanie. Przed tygodniem we własnej hali podopieczni Mariana Kardasa ulegli 0-3 Mickiewiczowi Kluczbork. Pozostałe spotkania drużyny z wielkopolski zostały przełożone na inny termin.

Częstochowianie natomiast mają za sobą dwa rozegrane mecze. Jeden wygrany z beniaminkiem Astrą Nowa Sól (3-1) i jeden zakończony porażką w piątym secie z AZSem AGH Kraków (2-3). 

Pojedynek z Krispolem Września będzie zatem doskonałą okazją, aby podopieczni trenera Piotra Gruszki wrócili na zwycięskie tory i zdobyli kolejne ligowe oczka.

Krispol Września – Exact Systems Norwid Częstochowa 5.X.2022 | G:18:30

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.