Do Krakowa po drugie zwycięstwo

Kolejny emocjonujący wieczór dla wszystkich sympatyków błękitno-granatowych już jutro. Norwid zmierzy się w pojedynku wyjazdowym z AZS AGH Kraków. Początek spotkania o godzinie 20:30. Transmisja w telewizji Polsat Sport News.

Częstochowski Norwid przed tygodniem udanie, od zwycięstwa rozpoczął kolejny sezon w rozgrywkach Tauron 1. Ligi. Podopieczni trenera Piotra Gruszki po doskonałej końcówce w czwartym secie przełamali beniaminka Astrę Nowa Sól i wygrali całe spotkanie 3-1, inkasując przy tym komplet ligowych oczek.

Po pierwszym wygranym meczu z Astrą Nowa Sól, który wyszarpaliśmy w ostatnim secie, jedziemy do Krakowa na ciężki mecz z Akademikami. Szykujemy się na trudne spotkanie. Kraków to młody team, który pokazał, że walczy do końca, zatem zapowiada się ciekawe widowisko. Zapraszamy wszystkich do Krakowa oraz przed ekrany telewizorów – powiedział środkowy Norwida Bartosz Schmidt.

Najbliższy rywal częstochowian, zespół AZS AGH Kraków w obecnej kampanii ma już za sobą dwa pojedynki. Akademicy na inaugurację w Nowej Soli przegrali z Astrą 3-1 oraz przed tygodniem po pięciosetowej batalii pokonali Lechię Tomaszów Mazowiecki. Z dorobkiem dwóch punktów podopieczni Andrzeja Kubackiego zajmują ósmą pozycję w tabeli.

Jutrzejszy pojedynek zapowiada się interesująco i może przynieść wiele emocji. Pojedynek będzie można śledzić „na żywo” za pośrednictwem stacji Polsat Sport News.

AZS AGH Kraków – Exact Systems Norwid Częstochowa G: 2030 | Hala Suche Stawy Kraków

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.