Daniel Popiela wraca do Norwida!

Daniel Popiela po roku przerwy wraca do Norwida Częstochowa. 23-letni siatkarz występuje na pozycji środkowego. – Cieszę się, że jeszcze w liczniejszym gronie będziemy mogli spotkać się w hali i wspólnie przeżywać emocje zapisując przy tym karty historii Norwida. Trzy lata temu, obiecałem, że dam z siebie wszystko, aby częstochowscy kibice zapamiętali mnie z jak najlepszej strony. Słowa dotrzymuję oznajmił tuż po parafowaniu umowy siatkarz.

Kibice błękitno-granatowych z pewnością doskonale pamiętają Daniela Popielę ponieważ ten dwa sezony (lata 2021-23) spędził pod Jasną Górą walnie przyczyniając się w ostatnim do historycznego awansu Norwida do PlusLigi.

W minionych rozgrywkach Daniel wystąpił w 19 ligowych spotkaniach zaplecza PlusLigi, w których zdobył łącznie 54 punkty (41 atak, 11 blok, 2 zagrywka).

-Wracam do Norwida po roku przerwy, ale w głębi serca wiem, że tutaj przede mną najlepsze siatkarskie lata. Cieszę się, że jeszcze w liczniejszym gronie będziemy mogli spotkać się w hali i wspólnie przeżywać emocje zapisując przy tym karty historii Norwida. Trzy lata temu, obiecałem, że dam z siebie wszystko, aby częstochowscy kibice zapamiętali mnie z jak najlepszej strony. Słowa dotrzymuję. Dziękuję Wam za zaufanie – powiedział Daniel Popiela.

Popiela jest kolejnym siatkarzem, który w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw częstochowskiego Norwida.

Kadra Norwida Częstochowa na sezon 2024/25

przyjmujący: Damian Kogut, Milad Ebadipour, 

rozgrywający: Tomasz Kowalski, Quinn Isaacson

atakujący: Mateusz Borkowski, Patrik Indra

środkowi: Bartosz Schmidt, Sebastian Adamczyk, Daniel Popiela,

libero:

Marek Osuchowski

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2024. KLUB SPORTOWY NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.