Bartosz Schmidt na dłużej w Norwidzie!

Kibice częstochowskiego Norwida dalej będą mogli oglądać w akcji Bartosza Schmidta. 33-letni siatkarz w sezonie 2024/25 pozostanie w klubie spod Jasnej Góry. – Klub świetnie się rozwija ,także mam nadzieję, że w przyszłym sezonie sprawimy jeszcze więcej niespodzianek  przyznał siatkarz grający na pozycji środkowego.

Dla Bartosza Schmidta sezon 2024/25 będzie trzecim, który spędzi grając w błękitno-granatowym trykocie. W Exact Systems Hemarpol Częstochowa rozegrał 49 meczów i zdobył łącznie 257 punktów.

W minionych rozgrywkach „Szmitu” wystąpił w 23 ligowych spotkaniach, w których zdobył 94 punkty (71 atak, 21 blok, 2 zagrywka).

Jestem bardzo zadowolony, że trzeci sezon będę reprezentować barwy częstochowskiego Norwida. Klub świetnie się rozwija ,także mam nadzieję, że w przyszłym sezonie sprawimy jeszcze więcej niespodzianek. Zapraszam wszystkich kibiców, nowy sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco – powiedział środkowy Norwida, Bartosz Schmidt.

„Schmidt” jest czwartym siatkarzem, który w nadchodzącym sezonie będzie występował pod wodzą trenera Igora Kolakovicia w zespole z Częstochowy.

Kadra  Norwida Częstochowa na sezon 2024/25

przyjmujący: Damian Kogut,

rozgrywający: Tomasz Kowalski,

atakujący: Mateusz Borkowski,

środkowi: Bartosz Schmidt,

libero:

Marek Osuchowski

GŁÓWNI SPONSORZY I PARTNERZY

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Travel

©2024. KLUB SPORTOWY NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.