Sześciu siatkarzy na dłużej w Norwidzie!

Tomasz Kryński, Daniel Popiela, Krzysztof Gibek, Artur Sługocki, Damian Biliński oraz Tomasz Kowalski to pierwsi siatkarze, którzy zdecydowali się przedłużyć swoje kontrakty z Klubem Sportowym Exact Systems Norwid Częstochowa i tym samym w sezonie 2022/23 będą dalej bronić błękitno-granatowych barw na pierwszoligowych parkietach. 
W naszym zespole na pewno będzie kilka zmian. Jedne spowodowane fajnymi propozycjami z innych klubów dla naszych zawodników, inne z chęci wzmocnienia drużyny na przyszły sezon. Pracujemy nad tym i staramy się budować zespół na miarę naszych możliwości tak, by stworzyć drużynę, która powalczy o więcej zwycięstw – zapowiadał kilka dni temu trener Piotr Gruszka.
 
Wraz z końcem sezonu 2021/22 drużynę częstochowskiego Norwida opuściła piątka siatkarzy; Łukasz Usowicz, Kamil Długosz, Łukasz Łapszyński, Mateusz Podborączyński oraz Kacper Wnuk, a niebawem w ich miejsce pojawią się nowi zawodnicy, którzy wzmocnią szeregi częstochowskiej ekipy. Całości dopełnią najzdolniejsi siatkarze młodego pokolenia, którzy na co dzień rozwijają się w grupach młodzieżowych Hemarpol Norwid Częstochowa.
 
Aktualna kadra Exact Systems Norwid Częstochowa 
 
Atakujący: Tomasz Kryński,
Przyjmujący: Krzysztof Gibek, Artur Sługocki,
Środkowi: Daniel Popiela, 
Rozgrywający: Damian Biliński, Tomasz Kowalski

Marek Osuchowski

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.