W sobotę Exact Systems Norwid Częstochowa podejmie u siebie Lechię Tomaszów Mazowiecki w ramach 7. kolejki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. – Lubimy grać z takimi zespołami – powiedział Damian Kogut, przyjmujący częstochowskiej drużyny.

W ostatniej kolejce podopieczni Tomasza Wasilkowskiego przegrali na wyjeździe z APP Krispol Września 0:3. Wszystkie trzy partie była zacięte. Czego zabrakło, aby przechylić szalę na swoją stronę?

– Wydaje mi się, że konsekwencji w tym, co robimy i ogromna ilość własnych błędów. Oprócz pierwszego seta, w każdym kolejnym mieliśmy przewagę trzech punktów. Nie zdołaliśmy grać punkt za punkt i spokojnie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę – powiedział Damian Kogut.

Już jutro Norwid Częstochowa we własnej hali podejmie Lechię Tomaszów Mazowiecki. Wszystkie dotychczasowe pojedynki z tomaszowianami były dość wyrównane. Czy sobotę będzie podobnie?

– Lechia to mocny przeciwnik, który obecnie zajmuje 6. miejsce w tabeli. Lubimy grać z takimi zespołami. Naszym atutem jest hala. Łatwo skóry nie sprzedamy. Zapowiada się emocjonujący i zacięty mecz, na który serdecznie wszystkich zapraszamy – zakończył przymujący Exact Systems Norwid.

go zmierzyli się z SMS PZPS I Spała. Mamy świadomość tego, że BBTS to bardzo mocny zespół, który oparty jest na doświadczonych zawodnikach. Jeżeli my będziemy grali to, czego wymaga od nas trener, to nawet takie zespoły jak BBTS są w naszym zasięgu. Myślę, że to będzie dobry mecz.

źródło: krispol1liga