REGULAMIN SKLEPU

PRZECZYTAJ KONIECZIE ZANIM ZAMÓWISZ!

Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Regulamin

1. Sklep internetowy, działający pod adresem WWW: ksnorwidczestochowa.pl/sklep prowadzony jest przez Stowarzyszenie Sportowe Seniorzy – Juniorom „Siatkówka 2002”, z siedzibą w Częstochowie, ul. Jasnogórska 8, 42-200 Częstochowa, nr NIP: 949-184-11-55, nr REGON: 152082715

2. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów zamieszczonych na witrynie WWW za pośrednictwem sieci Internet.

3. Zawartość sklepu internetowego nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru.

4. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.

5. Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym są wartościami brutto wyrażonymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny produktów nie zawierają kosztów transportu towaru do odbiorcy końcowego. Koszt ten jest doliczany podczas składania zamówienia i wykazywany kupującemu.

Koszt dostawy kurierem:

– płatność przedpłatą – przelew na konto bankowe – 20zł

– odbiór osobisty w siedzibie klubu – 0zł

1. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

2. Zastrzegamy sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia w sytuacji, gdy podana cena towaru będzie nieprawidłowa w skutek błędnego działania systemu teleinformatycznego.

3. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie formularza zamówienia znajdującego się na stronach serwisu WWW i przesłanie go do sklepu internetowego. Poprawnie złożone zamówienie definiuje następujące kwestie:

* dane kontaktowe i adresowe: zamawiającego, odbiorcy i płatnika

* co najmniej jedną pozycję określonego towaru wraz z ceną

* sposób płatności

* koszty transportu

4. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych danych w tym numeru telefonu celem umieszczenia go na liście przewozowym firmy kurierskiej doręczającej zamówienie.

5. Przyjęcie zamówienia poprzedza jego weryfikacja, w ramach, której ustalane są indywidualne szczegóły dostarczenia przesyłki. Weryfikacja odbywa się telefonicznie lub poprzez pocztę e-mail.

6. Jeżeli weryfikacja nie nastąpi w deklarowanym czasie, może to oznaczać, że umieszczone przy składaniu zamówienia dane były błędne. W takiej sytuacji obowiązek skontaktowania się ze sklepem leży po stronie klienta. Brak takiego kontaktu w przeciągu 2 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia skutkuje anulowaniem zamówienia.

7. Złożenie zamówienia oznacza akceptację przez Klienta postanowień niniejszego regulaminu i warunków dostawy określonych w niniejszym dokumencie pkt .5.

8. Klienci, którzy podadzą adres e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.

9. Należności za zamówione towary regulowane są w formie przedpłaty przelewem.

10. Należność w formie przedpłaty należy uregulować przelewem na konto:

EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA

BOŚ BANK

nr rachunku: 89 1540 1014 2001 7300 4794 0001

11. Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer zamówienia (wyświetlany po jego złożeniu).

12. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji po weryfikacji odbiorcy lub w przypadku przedpłaty w momencie wpływu środków na konto.

13. Na czas dostarczenia zamówionego towaru składa się czas realizacji zamówienia oraz czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską.

14. Jeżeli zamówione towary znajdują się w magazynie, realizacja następuje bezzwłocznie jeszcze tego samego dnia od momentu zaksięgowania zapłaty na koncie (w przypadku przedpłaty).

15. Czas realizacji zamówienia może się wydłużyć z powodu braku towaru w magazynie w chwili składania zamówienia i konieczności sprowadzenia go.

16. W przypadku wydłużenia realizacji zamówienia klient zostanie poinformowany telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

17. Zamówione Towary są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej.

18. Towar wysyłany i dostarczany jest tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku.

19. Do czasu dostawy nie wlicza się dni wolnych od pracy, jak również dni, w których firma kurierska nie świadczy usług przewozowych.

20. Typowy czas dostarczenia przesyłki wynosi od 3 do 5 dni roboczych w przypadku większych miast; w pozostałych przypadkach wynosi od 4 do 7 dni roboczych.

21.Chwilą wykonania umowy sprzedaży przez sklep internetowy jest dzień przekazania przesyłki od firmy kurierskie

22. W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, j.a sam produkt będzie nieuszkodzony, oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu towar należy odesłać na własny koszt na adres właściciela sklepu internetowego. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 3 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu i dokonuje zwrotu pieniędzy na konto klienta.

23. Postępowanie reklamacyjne w przypadku sprzedaży dokonywanej drogą elektroniczną odbywa się w sposób przewidziany dla sprzedaży tradycyjnej, nie dokonywanej za pośrednictwem witryny WWW.

24. Dołożono wszelkich starań, aby opisy dostępnych w sklepie towarów były prawdziwe i aktualne. Sklep nie odpowiada jednak za błędne podanie parametrów i właściwości towaru lub nagłą ich zmianę przez producenta.

25. Zdjęcia produktów mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów.

26. Ilość produktów oferowanych w ramach sklepu jest zmienna i podlega stałej aktualizacji.

27. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego.

28. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

29. Wszystkie paczki wysyłane z zamówionymi towarami są ubezpieczone. W przypadku jakiegokolwiek podejrzenia, że paczka była uszkodzona lub otwierana – po stronie klienta leży obowiązek spisania protokołu odbioru z kurierem. Niespisanie takiego protokołu skutkuje tym, iż kończy się odpowiedzialność sklepu internetowego i spedytora z tytułu uszkodzenia w transporcie lub częściowej kradzieży.

30. Niniejszy regulamin stanowi integralną część zawieranych przez sklep internetowy z Klientami umów o świadczenie usług drogą elektroniczną. Regulamin jest udostępniony Klientom nieodpłatnie za pośrednictwem witryny WWW w formie, która umożliwia pobranie i wydrukowanie niniejszego Regulaminu.

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.